Poprzedni artykuł: Jesteś na diecie, ale nie chudniesz? Oto najczęściej popełniany błąd Następny artykuł: Zawsze sięgamy po ten napój na diecie, a to może być niebezpieczne...

Kontrowersyjna dieta Polki i jej narzeczonego. Od 3 lat jedzą tylko owoce i... nie myją zębów

Fitness, , tagi: dieta, odchudzanie
Twierdzą, że frutarianizm całkowicie odmienił ich życie - schudli, nie mają problemów trawiennych i twierdzą, że to najlepszy środek odmładzający. Jednak ich styl życia jest co najmniej kontrowersyjny...

Trzy lata temu Tina Stoklosy oraz Simon Beun zdecydowali, że nie będą spożywać normalnego jedzenia. Przeszli na 100-procentową dietę owocową, która podobno stała się dla nich wybawieniem. Pomogła szczególnie Tinie, która dopiero od niedawna może się cieszyć szczupłą sylwetką

Frutarianizm zmienił ich życie

Parą jako pierwszy zainteresował się brytyjski dziennik "Metro". W jednym z wydań opisali historię Tiny (pochodzącej z Warszawy) oraz jej chłopaka Simona. Okazało się, że wyprowadzka na Bali oraz decyzja o przejściu na frutarianizm, były podobno najlepszym, co mogli sobie zafundować.

Przez większość mojego życia miałam nadwagę. Teraz jestem w stanie zjeść tyle, co mój chłopak i nie tyję – mówi 39-letnia Tina.

Frutarianizm to według tej pary najlepszy sposób na schudnięcie oraz zachowanie młodego wyglądu. Rzeczywiście, patrząc na zdjęcia metamorfozy Tiny, można odnieść wrażenie, że zmiana stylu życia oraz miejsca zamieszkania wyszły obojgu na dobre. 

Polka i jej narzeczony mają już za sobą trzy lata jedzenia wyłącznie owoców. Póki co parze zupełnie nie spieszy się do eksperymentowania z obecną dietą. Ich zdaniem taki sposób odżywiania leczy depresję czy inne choroby psychiczne. W rozmowie z dziennikiem "Metro" stwierdzili nawet, że istnieją na świecie osoby, które podobno wyleczyły frutarianizmem raka.

Zarówno Tina, jak i Simon deklarują, że dzięki specjalnym włóknom, które posiadają owoce, nie muszą myć zębów... Ale tego akurat nie uznałybyśmy za korzyść, wynikającą z przejścia na frutarianizm. Myślicie, że stosowanie takiej diety przez całe życie może być zdrowe? Naukowcy są raczej sceptycznie nastawienie do tego, co mówi para... Zwłaszcza, że prawidłowe funkcjonowanie organizmu zapewniają białko, tłuszcze i węglowodany.

Zdjęcie główne: Instagram.com/fit_shortie_eats

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:22

Zobacz także

Nasze propozycje