Poprzedni artykuł: Modelka plus size pokazała, jak solidnie ćwiczy na siłowni! Ale czy to... Następny artykuł: Przez takie jedzenie Julia Wieniawa puchła i... miała plamy na skórze....

‘Chlałem wino, butelka za butelką’ - Qczaj szczerze o swojej przeszłości

Fitness,
,
, tagi: qczaj
Okazuje się, że ulubiony trener Polek, któremu uśmiech nie znika z twarzy, był w przeszłości uzależniony od alkoholu. Poznajcie jego historię.

Qczaj to trener osobisty, który zdobył popularność za sprawą mediów społecznościowych. Za ich pośrednictwem motywuje Polaków do aktywności fizycznej. Wygląda na to, że nie zawsze tak było. O trudnych momentach swojego życia opowiedział w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą w programie Polsat News „Skandaliści”.

Daniel Qczaj o alkoholizmie

Dzieciństwo sportowca było dość trudne. W jego domu dochodziło do przemocy – był alkohol. Jako nastolatek Qczaj postanowił wyjechać z rodzinnego domu. Po wyprowadzce pracował na budowie i sprzątał. Później był fryzjerem, śpiewał w warszawskim teatrze Studio Buffo u Janusza Józefowicza. Po stracie pracy załamał się – szybko uzależnił się od alkoholu. Brakowało mu również pieniędzy, nie miał za co zapłacić rachunków.

Chlałem wino, butelka za butelką. Uzależniłem się. Nie widziałem sensu życia. Miałem wiele kompleksów i zerowe poczucie własnej wartości – wspomina trudne chwile

Uważa, że uratował go… sport. Po latach ciężkiej pracy postanowił wziąć udział w zawodach kulturystycznych, a półtora roku temu nagrał jeden ze swoich pierwszych treningów. Teraz motywuje i zachęca do aktywności fizycznej Polaków, a szczególnie kobiety. Pragnie pokazać, że drzemie w nich ogromna siła, a jego hasłem przewodnim jest "Ukochoj się!". 

Wywiad był pełen emocji. Zarówno prowadząca jak i Daniel nie mogli powstrzymać łez. Fragment rozmowy 32-letni trener z Podhala opublikował na Instagramie. Posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Twoja mama Bernadeta na pewno jest dumna z takiego syna! Głowa do góry! Bardzo jest podobna do Ciebie, widać, że macie dobre serduszka! – pisze jedna z fanek

Jesteś cudownym człowiekiem – czytamy wśród komentarzy

Teraz Qczaja możemy oglądać też w Polsacie, gdzie próbuje swoich sił na parkiecie w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Jego taneczną partnerką jest Paulina Biernat. Kibicujecie mu? :)

źródło: Instagram.com/qczaj

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:58

Zobacz także

Nasze propozycje