Poprzedni artykuł: Myślisz, że słodycze tuczą? Błąd! Przyczyna tycia jest zupełnie inna i... Następny artykuł: Ten mężczyzna podbija Instagram - ludzie nie mogą uwierzyć w jego praw...

Rihanna jest nie do poznania! Znów przytyła? Zobaczcie te zdjęcia...

Fitness,
,
, tagi: rihanna, metamorfozy gwiazd
Zaskakująca przemiana Barbadoski coraz bardziej rzuca się w oczy - czy fani słusznie są zaniepokojeni?

O tym, że Rihanna przybrała na wadze, mówi się od miesięcy - choć gwiazda zawsze słynęła z seksownych, kobiecych kształtów, zmiana jej sylwetki w ostatnim czasie jest naprawdę uderzająca. Zdjęcia, które zrobiono piosenkarce kilka dni temu podczas premiery filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" (Rihanna zagrała tam jedną z ról) wywołały prawdziwą burzę...

Rihanna przytyła 15 kg?

Zaczęło się od zmiany sposobu ubierania - RiRi, która zawsze chętnie odsłaniała ciało, coraz częściej pokazywała się w obszernych, mocno oversizowych stylizacjach. Pojawiły się domysły, że przyczyną tej nagłej odmiany stylu jest chęć ukrycia dodatkowych kilogramów. Kolejne zdjęcia wykonywane przez paparazzi nie pozostawiały złudzeń - piosenkarka wyraźnie przytyła. Fani natychmiast zaczęli plotkować o możliwej ciąży (Rihannę parę razy przyłapano, gdy trzymała rękę na brzuchu), ale gwiazda w żaden sposób nie potwierdziła ani nie zdementowała tych spekulacji.

Zagraniczne media donoszą, że za przemianą Barbadoski ma stać jej upodobanie do... palenia marihuany. Według informatorów magazynu "Star" to przez nią gwiazda ma napady głodu, podczas których jest w stanie doszczętnie opróżnić lodówkę. Czy tak to rzeczywiście wygląda? Nie wiadomo, ale ostatnie zdjęcia Rihanny niestety mówią same za siebie. Poniżej porównanie dwóch zdjęć: po lewej piosenkarka w 2013 roku, po prawej - kilka dni temu.

Choć Rihanna bez wątpienia wciąż jest piękna i bardzo kobieca, przyznajemy, że niepokój jej fanów wydaje się być coraz bardziej uzasadniony. Mamy nadzieję, że cokolwiek jest rzeczywistą przyczyną przemiany piosenkarki, nie odbije się to negatywnie na jej zdrowiu.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć "nowej" Rihanny - co sądzicie o jej metamorfozie?

Zobacz też: Pierwszy taniec na ślubie Agnieszki Radwańskiej to hit sieci! Musicie to zobaczyć

Zobacz także: Sucha skóra? Cellulit? Nie z tymi produktami! Poznaj wyniki testu Eveline Cosmetics!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:09

Zobacz także

Nasze propozycje