Poprzedni artykuł: Różowy rower miejski, wiklinowy koszyk z kwiatkami... To wszystko w Bi... Następny artykuł: Co jeść w pracy aby schudnąć?

Dlaczego warto wybrać spersonalizowany rower miejski? - Loca Bikes rekomenduje

Fitness, , tagi: rower miejski
Wraz z nadejściem wiosny chciałybyście zmienić środek transportu? Zobaczcie, na jaki rower warto postawić.

O korzyściach płynących z przemieszczania się po mieście rowerem, środkiem lokomocji alternatywnym tak dla samochodów jak i transportu zbiorowego, wiadomo nie od dziś. Ponad 55 proc. Polaków deklaruje, że jeździ na rowerze systematycznie lub od czasu do czasu. Dodatkowe 13 proc. przyznaje, że także wsiada na rower, choć już tylko okazjonalnie. Można się domyślać, ze wśród motywów, dla których Polacy wybierają rowery jest oczywiście zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ale też przecież poprawa kondycji i ogólnego stanu zdrowia. Rower jest natomiast, podobnie jak bieganie, postrzegany jako stosunkowo tania, ale i przyjemna forma aktywnego spędzania czasu. Nie dziwi więc, że aż trzech na czterech Polaków sięgających po rower, czyni to także z pobudek rekreacyjnych. Co więcej, jak wynika z najnowszych badań, przeciętnie, polski rowerzysta pokonuje na rowerze ponad 60 kilometrów tygodniowo. To przynajmniej kilka godzin mniejszego lub większego wysiłku – niestety – nierzadko na niedopasowanym rowerze z sieciowego sklepu ze sprzętem sportowym. Podobnie jak trudno o komfort pieszej wycieczki w za małych, albo za dużych butach, tak i doborowi odpowiedniego roweru należy poświęcić więcej uwagi aniżeli wybranie koloru i pułapu cenowego.
Dlaczego warto zdecydować się na spersonalizowany rower stworzony i uszyty pod wszystkie potrzeby i jakie są jego przewagi w porównaniu z ofertą dostępną na rynku? Oto 5 najważniejszych powodów:

1. Indywidualizm

Loca są rowerami tworzonymi „na miarę” każdego klienta. Wiemy, jak ważne jest poczucie wyjątkowości i indywidualizm w świecie powszechnej unifikacji, dlatego dopasowujemy wszystkie elementy roweru do potrzeb, przyzwyczajeń i preferencji klientów. Zakup roweru w Loca Bikes rozpoczyna się więc w naszej manufakturze od szczegółowej rozmowy. Dzięki temu dokładnie poznajemy potrzeby, ale też i osobowość każdego szukającego u nas roweru. Tylko w ten sposób możemy stworzyć coś fajnego i osobistego – wymarzony pojazd.

Rower miejski Loca Bikes

2. Zaangażowanie

O wyjątkowości procesu tworzenia rowerów Loca Bikes wielokrotnie opowiadali już nasi klienci. Dołączmy do tych głosów także opinię Tomka Tuza, który zgodził się opowiedzieć o specyfice pracy w naszej manufakturze: Chłopaki dają odczuć, że rower jest naprawdę przygotowywany dla Ciebie i nie jesteś n-tym klientem, tylko tym jednym, z którym współpracują bezpośrednio i z pełnym zaangażowaniem.

(fot. Tomek Tuz Instagram)

3. Odpowiedzialność

Rowery w Loca Bikes powstają w zgodzie z wartościami, które są dla nas kluczowe:
• świadomą konsumpcją,
• ograniczeniem szkodliwego wpływu na środowisko,
• współpracą z producentami, którzy – tak jak my – wyznają zasady fair trade,
• szczerą miłością do dwóch kółek.
Sami jeździmy więc codziennie na rowerach, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenie powietrza w wielkim mieście, jakim jest Wrocław. Proces produkcji staramy się przeprowadzać jak najmniej wpływając na środowisko naturalne, a poszczególne części roweru kupujemy tylko od producentów, co do których mamy pewność, że uczciwie funkcjonują na rynku.

A post shared by Loca Bikes (@loca_bikes) on

4. Jakość

Doświadczenie wielu lat spędzonych nad naprawą i ulepszaniem rowerów, dało nam wyjątkową orientację w ofercie poszczególnych producentów części do rowerów. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi, odpowiedzialnymi firmami jak Shimano, Schwalbe, Selle Royal, Sapim, Novatec lub Tange. Pozyskiwanie części tylko od najlepszych marek pozwala nam na tworzenie rowerów idealnie reagujących na każdy ruch i decyzję użytkownika, wyjątkowo lekkich i zwrotnych, dzięki którym przemieszanie się po mieście staje się prawdziwą przyjemnością. Nie oszczędzamy, ukradkiem sięgając po przypadkowe elementy składowe – z natury rzeczy – obciążone ryzykiem szybkiego i nieprzewidywalnego defektu w trakcie jazdy. Dajemy sobie i naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

A post shared by Tomek Tuz (@squadnik) on

5. Wsparcie

Przekazanie dopieszczonego, w pełni spersonalizowanego roweru z manufaktury Loca Bikes w ręce klienta nie kończy naszego kontaktu ani z nim, ani z produktem. Każdy rower jest dla nas wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, dlatego zawsze służymy naszym klientom wsparciem posprzedażowym na każdym etapie eksploatacji roweru. Kupując rower Loca Bikes, klient może zawsze liczyć na pomocną dłoń, czy to w formie sprawnego serwisu, czy merytorycznej porady.

Jeśli widzisz ludzi, którzy mają tę pasję, oddają się temu co robią i robią to naprawdę dobrze, masz ochotę stać się tego częścią. Jeździć na rowerze złożonym specjalnie dla Ciebie, spersonalizowanym tak, aby idealnie dopasował się do Twoich oczekiwań i wymagań. I odpowiadać na miliony pytań ludzi na ulicy, kiedy na nim jedziesz - co to za rower, a czy lekki, a ile przerzutek, jak się jeździ. Te pytania sprawiają ogromną przyjemność, podobnie jak sama jazda – podsumowuje Justyna Rawa, użytkowniczka spersonalizowanego roweru Loca Bikes.

Jeśli sam/ sama marzysz o spersonalizowanym rowerze uszytym na miarę i wyrażającym Twoją osobowość, to napisz do nas na hello@locabikes.com lub zadzwoń na numer 690433252.

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:58

Zobacz także

Nasze propozycje