Poprzedni artykuł: Ten trening zmienia ciało nie do poznania w ciągu... miesiąca. Aż chce... Następny artykuł: Ci przystojniacy uprawiają 'nagą jogę'. Ich zdjęcia przekonają cię do...

Maja Sablewska pokazała wychudzony brzuch. Fani: 'Odpychające, aseksualne'

Czy Maja Sablewska przesadziła z dietą? Fani są wręcz zniesmaczeni jej najnowszym zdjęciem.

Niedawno podobny atak internautów przeżyła Oliwia Bieniuk, którą krytykowano za sukienkę na bal gimnazjalny. Z kolei Maja Sablewska naraziła się fanom, pokazując zdjęcie brzucha. Niektórzy sugerowali, że powinna przemyśleć, w jaki sposób promuje siebie w social mediach, bo nie jest spójne z ideologią programu, którego jest prowadzącą.

Czy Maja Sablewska jest za chuda?

Mai Sablewskiej udało się wykreować na telewizyjną specjalistkę od wizerunku -  w 2013 r. została prowadzącą programu "Sablewskiej sposób na modę", później prowadziła "Sablewskiej sposób na...", a teraz pomaga uczestniczkom programu "SOS: Sablewska od stylu". I właśnie dlatego stała się obiektem drwin...

W komentarzach pod zdjęciem jej płaskiego (lub wklęśniętego, jak piszą niektórzy) brzucha, pojawiło się sporo zgryźliwych słów. Fani niestety nie zostawili na Sablewskiej suchej nitki.

Twierdzą, że skoro dla wielu uczestniczek swojego programu jest bardzo ważną mentorką, a wręcz psychologiem, który pomaga zaakceptować siebie, powinna świecić przykładem i nie promować nadmiernej chudości. Komentarze są naprawdę nieprzyjemne:

- Przykro mi to pisać, ale moim zdaniem pani Maja ma problem z samoakceptacją. Ciągłe dążenie do idealnego wyglądu, modyfikacja swojego ciała tatuażami. Patrząc na Maję sprzed lat, to nie jest ta sama kobieta.

- Bardzo Cie lubię, ale jak chcesz uczyć swoje uczestniczki i kobiety w Polsce akceptacji swojego ciała, pokazując taki przykład? Piękna kobieta, która straszy chudością.

- Nie sądzę, że to jest dobre zdjęcie. Wydaje mi się, że owszem, warto ćwiczyć i mieć piękne ciało, doceniam to. Ale na tym zdjęciu niestety nie można powiedzieć, że jest to zgrabne lub ładne, bo nie jest. Jeśli się ćwiczy regularnie i odpowiednio odżywia, to z reguły mięśnie brzucha uwidaczniają się w znacznie inny sposób niż ten. Przykro mi Maju, że nie wyszło to za ładnie na tym zdjęciu.

- Czasem ludzie w pogoni za piękną, zdrową sylwetką zapędzą się za daleko. Fajna z ciebie kobietka, ale po co to wszystko? Po co aż tak? To już nie wygląda fit ani ładnie.

- Dlaczego ty to sobie robisz? Kobieto opanuj się, gdyż to nie jest brzydkie, to jest obrzydliwe, odpychające, aseksualne. Bycie babochłopem powinno być zakazane!

- Czas się zastanowić nad sobą, a nie udawać psychologa i doradzać innym...

Sablewska miała na to wszystko tylko jedną odpowiedź. Sukces zawdzięcza podobno treningom, jodze, medytacji oraz diecie. I to ostatnie tak naprawdę najbardziej niepokoi jej fanów. Myślicie, że naprawdę przesadziła z odchudzaniem i nie wygląda za dobrze?

Przypominamy, że gwiazda ma około 176 cm wzrostu i waży prawdopodobnie ok. 50-55 kilogramów. Naszym zdaniem Maja po prostu stanęła w dość niefortunny sposób - delikatnie się zgarbiła i właśnie dlatego jej brzuch wygląda tak dziwnie na zdjęciu.

Maja Sablewska - metamorfoza

Ścieżka kariery Mai Sablewskiej dla jednych jest imponująca, a dla innych nudna. Najpierw zajmowała się wizerunkiem Dody (2007 rok). Później była menedżerką Mariny Łuczenko-Szczęsnej, Toli Szlagowskiej (swoją drogą, Tola bardzo się zmieniła od czasów Blog27). Współpracowała nawet z Edytą Górniak. Ale wtedy tylko nielicznie wiedzieli w ogóle o jej istnieniu. Prawdziwą karierę zaczęła robić, kiedy zaproponowano jej udział w programie "X Factor" w 2011 roku. Razem z Kubą Wojewódzkim oraz Czesławem Mozilem stała się jedną z jurorek.

Zdjęcie: East News

Jej metamorfoza nabrała w trakcie programu i po nim tempa - zmieniła kolor włosów, styl ubierania, na jej ciele pojawiło się sporo nowych tatuaży. Zmiany były widoczne również na jej twarzy - Sablewska upierała się, że to dieta tak wpłynęła na jej rysy, ale inni konsekwentnie zarzucali jej korzystanie z licznych zabiegów medycyny estetycznej. Nie da się ukryć, że podstawą nowego wizerunku jest także wyjątkowo szczupła sylwetka.

Jak uważacie, czy tym razem Maja Sablewska przesadziła z odchudzaniem?

Zdjęcie główne: Instagram.com/sablewska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 10:02

Zobacz także

Nasze propozycje