Poprzedni artykuł: Przez miesiąc jadł w McDonald's, a schudł 7 kg! Jak to możliwe? Następny artykuł: Jak rozpoznać, że masz nietolerancję glutenu? 5 najważniejszych objawó...

Fanki hejtowały za to Lewandowską, a teraz to samo robi Sara Boruc. Ją też zlinczują?

Fitness, , tagi: Sara Boruc-Mannei
Trening w czasie ciąży powoli przestaje być tematem tabu. Ale niektóre kobiety nadal są jego wielkimi przeciwniczkami. Czy Sara Boruc-Mannei padnie ofiarą internetowego hejtu?

Niemal standardem jest już to, że kobiety w ciąży nie przerywają uprawiania sportu, a jedynie ograniczają intensywność ćwiczeń i konsultują się na bieżąco z lekarzem. Mimo zachowania wszelkich środków ostrożności, ciężarnym często obrywa się właśnie za jakąkolwiek większą aktywność fizyczną. Ofiarą takiego hejtu padła między innymi Anna Lewandowska, kiedy nie przerwała intensywnych treningów w ciąży z Klarą. Czy to samo spotka Sarę Boruc-Mannei?

Sara Boruc-Mannei ćwiczy na siłowni

Gwiazda dość długo ukrywała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Nikt nie przypuszczał, że u progu kariery wokalnej (i prowadzenia własnej marki biżuteryjnej) zdecyduje się zajść w kolejną ciążę. Radosną nowinę ogłosiła w dzień Świąt Bożego Narodzenia na swoim Instagramie, dodając urocze zdjęcie całej rodziny.

Od tamtej pory nieustannie chwali się na InstaStories brzuszkiem, który z tygodnia na tydzień się powiększa. To już 24. tydzień, a Sara wręcz promienieje i zachwyca sylwetką, co widać na wielu zdjęciach. Ostatnio pokazała, czemu zawdzięcza świetną figurę i jak nietrudno się domyślić, chodzi o treningi. 

Zdjęcie: Screen z InstaStories

Sara Boruc-Mannei dodała na InstaStories relację, na której pozuje w sportowym stroju na tle bieżni. Dodała też hashtag #workout, więc nietrudno się domyślić, że właśnie zaczyna lub już skończyła trening. Mamy nadzieję, że gwiazda nie otrzymuje komentarzy, w których ktoś oskarża ją o robienie krzywdy nienarodzonemu dziecku. Przypominamy, że urodziła już dwie córki, więc na pewno wie, jak powinna przebiegać jej ciąża :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/mannei_is_her_name

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:54

Zobacz także

Nasze propozycje