Poprzedni artykuł: Przez 12 dni jadła tylko same banany. Efekty tego eksperymentu są zadz... Następny artykuł: Oto nastepcy Deynn i Majewskiego! Kim są Fit Lovers?

Ten mężczyzna schudł prawie 82 kg nie rezygnując ze"śmieciowego" jedzenia!

34-letni Amerykanin zrzucił prawie 82 kg jedząc pączki i pizzę. Nie rezygnując ze "śmieciowego" jedzenia, dorobił się spektakularnego sześciopaka!

Anthony Brown przez ponad dziesięć lat "pochłaniał" codziennie 7000 kalorii. Odżywiając się pizzą i pączkami oraz prowadząc tak zwany siedzący tryb życia (z zawodu był informatykiem). Brown zdawał sobie sprawę z tego, że jest „dużym facetem”, ale nie wiedział, ile waży. Na wadze stanął dopiero po tym, jak jego siostra ogłosiła osłupiałej rodzinie, że właśnie zdiagnozowano u niej cukrzycę. Mężczyzna nareszcie poznał efekty 13 lat niczym nieograniczonego obżarstwa i bezruchu - ważył 170 kg. Postanowił o siebie zadbać. Dzisiaj jest bardzo szczupłym i niesamowicie umięśnionym trenerem personalnym. I co ciekawe zmiana, jaka zaszła w jego wyglądzie i życiu zawodowym nie jest efektem rezygnacji z ukochanego "śmieciowego" jedzenia!

Zobacz także: Sprawdź, jak przyspieszyć metabolizm nie przekraczając progu siłowni!

Ćwiczenia i dieta Anthony'ego

Informacje o chorobie siostry i własnej wadze zmotywowały Browna na zmiany stylu życia. Jak wszyscy - zaczął od diety. Przez miesiąc żywił się owsianką, grilowanymi piersiami kurczaka i warzywami. Po 30 dniach wrócił do dawnych przyzwyczajeń, ale zmniejszył ilość hamburgerów, pizz i pączków, którymi się odżywiał. Zamiast 7000 tysięcy kalorii dziennie, spożywał teraz 2000 kalorii. Rozpoczął też intensywne treningi. W dziewięć miesięcy zrzucił ponad 38 kg. Teraz waży 82 kg i codziennie zjada na kolację dwa kawałki ukochanej pizzy i dwie słodkie bułki.

Zobacz także: Weź udział w wielkim teście marki Bourjois i Wizaż.pl. Dołącz do testowania najlepszych tuszów Bourjois!

Naszym zdaniem, pomimo spektakularnych efektów, styl życia Anthony'ego jest dość ryzykowny. Waga i mięśnie to nie wszystko. Ważny jest chociażby poziom cholesterolu we krwi. Szczupli ludzie też chorują na miażdżycę…

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 18:54

Zobacz także

Nasze propozycje