Poprzedni artykuł: Postanowiła schudnąć, gdy... bliscy przestali ją rozpoznawać - ta meta... Następny artykuł: Musiała błyskawicznie schudnąć 93 kg. Teraz jej skóra przypomina... ka...

Ta kobieta schudła 50 kg bez ćwiczeń! Wystarczyło, że zrezygnowała z...

Fitness, , tagi: dieta, cukier, nadwaga
Cierpiąca na poważną nadwagę Elise Dunstan zrzuciła 50 kg bez ćwiczeń. Wystarczyło, że zrezygnowała z cukru i przetworzonej żywności!

Rok temu, w grudniu 2017 roku Elise Dunstan ważyła 134 kg i czuła się coraz gorzej. 22-letnia wtedy Elise miała bardzo wysoki poziom cholesterolu i groziła jej cukrzyca. Lekarze ostrzegali ją także, że przez swoją nadwagę nie będzie mogła mieć dzieci. Dunstan postanowiła od nowego roku totalnie odmienić swojego życie i porzucić swoją największą miłość i uzależnienie - cukier. W styczniu 2018 roku zrezygnowała ze słodyczy i słodkich napojów, odstawiła też przetworzone jedzenie. Wkrótce jej waga zaczęła drastycznie padać. W ciągu zaledwie dziesięciu miesięcy Australijka schudła 50 kg. I przez cały ten czas ani razu nie ćwiczyła!

Zobacz także: Poznaj 5 sposobów na ograniczenie cukru w diecie!

Schudła bez ćwiczeń

Elise Dunstan mówi o sobie, że była uzależniona od cukru:

Podjadałam czekoladę, ciasto i lody, czasem częściej niż dwa razy dziennie - opowiada Dunsten w rozmowie z dziennikarzem portalu Story Trender. - I nigdy nie potrafiłam zjeść kilku kawałków czekolady, zawsze zjadałam całą tabliczkę.

Ani poważna nadwaga, ani ostrzeżenia lekarzy nie były w stanie nakłonić Elise do zmiany przyzwyczajeń. Na rezygnację z cukru zdecydowała się dopiero po zobaczeniu samej siebie na wyjątkowo niekorzystnej fotografii.

Byliśmy na świątecznym lunchu ze znajomymi i ktoś zrobił zdjęcie mi i mojemu chłopakowi - wspomina 23-latka. - Nigdy nie zapomnę tego, co poczułam, kiedy zobaczyłam to zdjęcie. Pierwszy raz dotarło do mnie, co tak naprawdę sobie zrobiłam. Patrzyłam na tę masywną dziewczynę na zdjęciu i nie poznawałam samej siebie. Coś przełączyło mi się w głowie i obiecałam sobie, że zmienię styl życia i spróbuje odzyskać szczęście i zdrowie.

Elise poprosiła o pomoc lekarzy i pod ich opieką przeszła trwający 30 dni oczyszczający detoks. Przez ten czas Dunsten piła głównie warzywne soki i wodę. Następnie wróciła do normalnego jedzenia, jednak całkowicie wykluczyła ze swojej diety cukier, konserwanty i barwniki. Po dziesięciu miesiącach Dunsten była lżejsza o 50 kg i... gotowa do ćwiczeń. 23-latka rozpoczęła regularne treningi i - ćwicząc pięć razy w tygodniu - zrzuciła kolejne 9 kg. I wciąż chudnie!

Zobacz także: Wyeliminowała tylko jeden składnik z diety. W ciągu miesiąca straciła prawie 8 cm w pasie!

Na nas przemiana Australijki robi wrażenie. A wy co myślcie o metamorfozie Elise Dunsten? 

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 14:52

Zobacz także

Nasze propozycje