Poprzedni artykuł: Joanna Krupa zdradza swój sposób na powrót do figury sprzed ciąży Następny artykuł: Ocet jabłkowy na odchudzanie - jak działa i jak go stosować?

Sekret szczupłej figury Jennifer Lopez - wcale nie dieta i ćwiczenia!

Fitness, , tagi: dieta, Jennifer Lopez
Świat obiegła informacja o tym, że Jennifer Lopez nadużywa zakazanych substancji, aby utrzymać doskonałą sylwetkę. Podobno przesadziła z nimi przed występem na Super Bowl.

Jennifer Lopez wraz z Shakirą dały niesamowity występ na tegorocznym Super Bowl. Na scenie dawała z siebie wszystko bez cienia zmęczenia, a jej ciało wyglądało doskonale. To nie pierwszy raz, kiedy zachwycaliśmy się jej figurą, jednak trzeba przyznać, że podczas tego występu jej bicepsy wyglądały na naprawdę duże. Amerykański tabloid twierdzi, że gwiazda przed show przyjmowała sterydy!

Zobacz także: Jennifer Lopez zaliczyła makijażową wpadkę 

Jennifer Lopez bierze sterydy?

Jennifer Lopez w wieku 50 lat wygląda lepiej, niż niejedna 20 i 30 latka. Cieszy się nie tylko niezwykle kobiecymi kształtami, ale teraz na jej ciele zobaczyć możemy wyraźnie zarysowane mięśnie. Wszyscy więc byli pewni, że J.Lo spędza po prostu wiele czasu na siłowni. Teraz okazuje się, że Lopez, oprócz tego, że trzyma dietę i ćwiczy, to być może wspomaga się jeszcze sterydami anabolicznymi, które mają na celu wzmocnić i uwydatnić jej mięśnie.

Woman's Day, amerykański tabloid ujawnił wypowiedź od tajemniczego informatora, który deklaruje, że przed Super Bowl piosenkarka brała wspomagacze.

Jen jest wielką fanką koktajli proteinowych, które pomagają jej wyrzeźbić sylwetkę, ale na Super Bowl jej bicepsy były wyjątkowo duże. Jennifer przez chwilę żyła na bombie, która mogła wyniszczyć jej organizm - zacytował informatora tabloid.

Dieta Jennifer Lopez 

Osobisty trener gwiazdy, Dodd Romero, deklaruje, że J.Lo trzyma restrykcyjną dietę, ćwiczy i oddaje się relaksującym masażom. Ćwiczy codziennie, a każdy trening obejmuje inną część ciała. Je tylko pełnowartościowe produkty, w jej codziennej diecie nie ma miejsca na gotowe, przetworzone jedzenie. Od lat unika także alkoholu oraz kawy. Często decyduje się także na całkowity detoks od cukru i prostych węglowodanów. 

Warto wspomnieć, że narzeczony Jennifer,  Alexa Rodrigueza był przed laty oskarżony o branie sterydów, podczas gdy grał w lidze, przez co był wykluczony z zawodowego baseballu na prawie rok. 

Myślicie jednak, że Jennifer by ryzykowała i brała sterydy? My nadal wierzymy, że jej ciało jej mimo wszystko wynikiem diety oraz ćwiczeń.

Zobacz także: Jak wygląda córka Jennifer Lopez? Zaśpiewała razem z nią na "Super Bowl"!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 18:39

Nasze propozycje