Poprzedni artykuł: 3 proste ćwiczenia, które odmienią Twoją pupę! Następny artykuł: Anna Lewandowska zdradziła swój (bardzo prosty) trik na piękną figurę!...

Zobaczcie, jak wygląda figura Małgorzaty Rozenek-Majdan po ostrych treningach u Ewy Chodakowskiej! "Fajna pupa", piszą fani...

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła z obozu sportowego u Ewy Chodakowskiej. Gwiazda TVN jest... jeszcze bardziej sexy!

Tydzień intensywnego treningu na Mykonos i... efekty ćwiczeń widać od razu. Wystarczy choćby spojrzeć na najnowsze zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan na jej Instagramie. Gwiazda TVN zrobiła sobie seksowną fotkę podczas sesji zdjęciowej. Nie da się ukryć, że ma na niej naprawdę niesamowitą sylwetkę.

Fani Małgosi od razu zaczęli się zachwycać! "Fajna pupa Pani Małgosiu", "Wow, tylko pozazdrościć kształtów!", "Ta figura!" - pisali pod zdjęciem. Warto jednak pamiętać, że Rozenek-Majdan ciężko sobie na nią zapracowała. Przez tydzień trenowała bardzo intensywnie choćby na obozie sportowym u Ewy Chodakowskiej. Ten "babski" wyjazd to prezent ślubny, który Małgorzata dostała od Ewy. Rozenek-Majdan wyjechała do Grecji razem z kilkoma innymi miłośniczkami sportu (m.in. była tam też Agnieszka Woźniak-Starak), by popracować nad swoją sylwetką. I jak widać było warto :).

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z tego wyjazdu - numer 4 robi na nas szczególne wrażenie: Małgosia w bikini wygląda oszałamiająco!

Zobacz także: Rozenek-Majdan rozbawia do łez

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 21:05

Zobacz także

Nasze propozycje