Poprzedni artykuł: Tak szczupłej Britney Spears już dawno nie widziałyśmy! Jaki jest sekr... Następny artykuł: Mariah Carey znowu retuszuje zdjęcia? Fani są oburzeni i wytykają jej...

Ta dziewczyna schudła, ale nadal nie jest szczęśliwa? Nie zgadniecie, co się stało z jej ciałem

Fitness, , tagi: dieta, odchudzanie
Jessica schudła ok. 80 kilogramów. Niestety to nie do końca poprawiło jej komfort życia. Sprawdźcie dlaczego.

Jessica Weber w wieku 20 lat wazyła ponad 170 kilogramów. Tak duża nadwaga była bezpośrednim zarożeniem dla jej życia. To właśnie dlatego lekarze zalecili jej aby schudła. Bardzo dużą motywacją okazały się słowa matki, która twierdziła, że nie chce żeby córka umarła przed nią.

Polecamy:  Tak szczupłej Britney Spears już dawno nie widziałyśmy! Jaki jest sekret jej nowej figury?

Jak skutecznie schudnąć?

Jessica zaczęła więc racjonalnie się odżywiać. Ograniczyła ilość węglowodanów. Zwiększyła też ilość aktywności fizycznej. Poddała się również operacji zmniejszenia żołądka. Dzięki determinajci Jessica zrzuciła ok. 80 kilogramów.

Polecamy:  Ten produkt miał odchudzac, a tymczasem... dziewczyny od niego tyją!

Pomimo tego, że dieta była racjonalna i spadek wagi następował zgodnie z zaleceniami, to jednak tak duży nadmiar skóry pozostał. Jessica dziś go pokazuje na zdjęciach na Instagramie. Fałdy skóry dosłownie zwisają z jej ciała.

Czy Jessica jest szczęśliwa?

Dziewczyna jest dumna, że tyle schudła pomimo tego, że było to dla niej niezwykle ciężkie. Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, na których widać, jak długą drogę musiała pokonać. Fałdy skóry to dokładnie podkreślają. Jessica jednak zaznacza, że wolałaby aby ich już nie było. Podkreśla, że nie lubi też swojego cellulitu na nogach. Operacja wycięcia zbędnej skóry zostanie przeprowadzona, kiedy uda jej się osiągnąć wagę 70 kg. Trzymamy kciuki!

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądała i jak teraz prezentuje się Jessica. 

Polecamy:  Znana trenerka fitness skrytykowana przez fanów - wszystko przez... cellulit

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 06:18

Zobacz także

Nasze propozycje