Poprzedni artykuł: Koniec z motylkami na ramionach! To ćwiczenie wysmukli ręce - wystarcz... Następny artykuł: Ile waży Ewa Chodakowska? Trenerka zdradziła swój sekret

Od płaskiej pupy do kształtnych, jędrnych pośladków - zobaczcie, jak ona to zrobiła!

Na jednym zdjęciu spłaszczone i niewidzialne, na drugim jędrne i kształtne - różnica między tymi pośladkami to jakieś... 5 kg!

Co zrobić, gdy naszym kompleksem są płaskie, niemal niewidoczne pośladki? Odpowiedź jest prosta: ćwiczyć i... jeść. Spektakularna metamorfoza pewnej dziewczyny udowadnia, że czasem do pełni szczęścia potrzeba nam kilku dodatkowych kilogramów.

Jak nadać kształt płaskim pośladkom?

28-letnia Claire Maxwell kilka miesięcy temu złamała szczękę - wskutek utrudnionego spożycia pokarmów podczas leczenia w ciągu kilku tygodni straciła prawie 6 kg ze swojej dotychczasowej wagi. Początkowo nie była zmartwiona (cóż, większość z nas raczej by się tym nie przejęła) - do momentu gdy zobaczyła swoją "nową" figurę. Utrata tkanki tłuszczowej sprawiła, że jej pośladki po prostu... przestały istnieć.

Źródło zdjęcia: Instagram

Gdy tylko stan zdrowia Claire pozwolił jej na porzucenie płynnej diety, z energią zabrała się do działania. Przeszła na wysokokaloryczną dietę i rozpoczęła treningi siłowe, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii ciała. W ciągu miesiąca przytyła ok. 5 kg, odzyskując wagę sprzed wypadku. Jednak proporcje między tkanką mięśniową i tłuszczową wciąż nie były zadowalające.

Masz bryczesy na udach? Wiemy, jak z nimi walczyć!

Następnym krokiem było odcięcie zbędnych kalorii i powrót do intensywnych ćwiczeń, m.in. z podnoszeniem ciężarów. Claire poświęcała każdego tygodnia ok. 5 godzin na sam trening na pośladki. Co ciekawe, zwiększyła też spożycie węglowodanów, ponieważ jak twierdzi "pupa nigdy nie urośnie bez węglowodanów". Patrząc na rezultaty, jakie udało się jej osiągnąć, wierzymy bez zastrzeżeń! Tylko zobaczcie tę metamorfozę:

Przemiana Claire jest dla nas inspirująca nie tylko z powodu wspaniałych rezultatów - jej przykład dobitnie pokazuje, że cyferki na wadze to nie wszystko, a dieta nie zawsze oznacza ograniczanie kalorii. W przypadku pośladków mięśnie nie załatwią wszystkiego - aby były kształtne potrzeba też trochę tłuszczyku ;) Zatem do dzieła - kierunek: siłownia i... kuchnia!

Zobacz też: Szczupłe uda na wiosnę? To jedno ćwiczenie je wyszczupli a przy okazji wymodeluje pośladki!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zapisz

Polecamy też antycellulitowe preparaty z KWC - dodatkowo wygładzą i napną skórę :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:31

Zobacz także

Nasze propozycje