Poprzedni artykuł: Ta piękna dziewczyna pokazuje, jak naprawdę okłamują nas blogerki fitn... Następny artykuł: Anna Lewandowska zupełnie odsłoniła brzuch zaledwie miesiąc po porodzi...

Znamy sekret perfekcyjnej figury Julii Wieniawy! Młoda gwiazda pokazała jak ćwiczy

Fitness, , tagi: odchudzanie, julia wieniawa
Julia Wieniawa pokazała, jak dba o figurę! Dziewczyna Antka Królikowskego pochwaliła się nagraniem z siłowni na swoim Instagramie.

Sekret perfekcyjnej figury Julii Wieniawy to już nie żadna tajemnica :). Młoda gwiazda zdradziła, co robi, aby mieć zgrabne ciało. 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, młodych gwiazd w Polsce. Ma zaledwie 19 lat, a obecnie mało kto nie kojarzy jej nazwiska. Wielu osobom może się wydawać, że przecież Julia jest naprawdę szczupła i ma piękną figurę, więc po co jej dodatkowe wysmuklanie? Otóż jej celem jest ujędrnienie i wyrzeźbienie ciała, a nie odchudzanie się.

Dodatkowo popracujemy nad kondycją Julki, żeby spokojnie mogła tańczyć na scenie podczas koncertów bez zadyszki - pisze trenerka gwiazdy, Agnieszka Szymczak.

Jak trenuje Julia Wieniawa?

Okazuje się, że młoda gwiazda chodzi na siłownię, gdzie pod okiem trenerki, Agnieszki Szymczak, wykonuje spersonalizowany zestaw ćwiczeń. Wśród nich znajduje się jedno z naszych ulubionych ćwiczeń na zgrabne i jędrne pośladki, czyli przysiady z obciążeniem. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów na wyrzeźbienie pupy.

Osobiście jestem zwolenniczką treningów interwałowych, funkcjonalnych i takich z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, ewentualnie hantli i kettlebell. Zaproponowałam Julii taki trening, który bardzo jej się spodobał chociaż wydaje mi się, że "szczerze nienawidzi" mnie za krzesełko. Ćwiczenia były tak przeze mnie dobrane, by angażowały wiele partii mięśniowych na raz, a tym samym maksymalnie spalały tkankę tłuszczową - pisze Szymczak.

Julia opublikowała na swoim Instagramie wideo, w którym to pokazuje, jak sama wykonuje taki przysiad:

Wieniawa planuje w zaledwie miesiąc osiągnąć idealną figurę. Agnieszka Szymczak tłumaczy, że kolejne treningi będą różnić się intensywnością. Póki co Julia wykonuje 40 sekund pracy, 25 sekund przerwy x7 ćwiczeń, x3 serie.

Zaczęłam treningi z Agą, która pomoże mi wysmuklić sylwetkę. Będzie mnie motywować, wspierać i zmuszać do robienia krzesełek. Trzymajcie za mnie kciuki. Daje sobie miesiąc na osiągniecie celu - napisała pod zdjęciem na Instagramie Wieniawa.

Czy jej się uda? Mamy nadzieję, że już niedługo pojawią się kolejne zdjęcia z jej treningów oraz efekt po :).

Zdjęcie główne: Instagram 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2020, 22:33

Nasze propozycje