Poprzedni artykuł: Jesteś na diecie? Spróbuj... aquafaby! Jest bardzo tania i skutecznie... Następny artykuł: Stworzył dietę, którą stosowała nawet Victoria Beckham. A teraz trafi...

Chcesz schudnąć na wiosnę? Tych 5 rzeczy pomoże ci w szybkim detoksie (a przy okazji zrobią ci talię osy :)

Fitness, , tagi: dieta, jedzenie, owoce
Nie chcemy ci polecać kolejnej diety cud, bo same przetestowałyśmy ich wystarczającą ilość, żeby wiedzieć, że działają tylko (jeśli w ogóle), gdy wypełniasz ich zasady z żelazną konsekwencją. Wierzymy za to w dobroczynną moc superfoods, produktów spożywczych o dużej ilości składników odżywczych, które pomagając w trawieniu, w efekcie wysmuklają sylwetkę.

Nie próbujemy ci wmówić, że zmiana diety sprawi, że do walentynek schudniesz 10 kg, a talię osy zyskasz po kilku dniach.

To, że schudniesz jest tylko bardzo przyjemnym skutkiem ubocznym zmiany nawyków. Jeśli dobrze potraktujesz swój układ trawienny, odpłaci ci szybszym metabolizmem, a w efekcie w miejscu zimowej oponki objawi się płaski brzuch prawie jak u Aniołka Victoria's Secret ;)

Od czego zacząć zmianę w swoim życiu? Oczywiście od tego, co na talerzu. Kładąc nacisk na obecność superfoods w twoim codziennym menu, przyzwyczajasz żołądek i jelita do lepszego traktowania.

Na pierwszy ogień niech idą równie smaczne, co skuteczne owoce – pomarańcze i truskawki, a potem kokos, czosnek i nasiona chia.

Możemy ci zagwarantować, że do walentynek, a na pewno do wiosny poczujesz się lżej! Dodatkowy bonus: superfoods wzmacniają odporność, więc nie dopadnie cię przeziębienie, które zawsze męczy cię podczas przesilenia. Zobaczcie naszą galerię!

Zobacz także: Aquafaba podbija internet! Dlaczego tak świetnie pomaga w odchudzaniu?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:28

Zobacz także

Nasze propozycje