Poprzedni artykuł: Dieta 3d chili – zasady diety opartej na przyprawach Następny artykuł: Uczestniczka "Love Island" przeszła niesamowitą metamorfozę. Schudła p...

Te gwiazdy w 2019 roku spektakularnie schudły – na jakich były dietach?

Fitness,
,
, tagi: dieta gwiazdy
Dieta cud nie istnieje, a w kilka miesięcy nie da się zrzucić kilkunastu kilogramów? Te gwiazdy udowadniają, że odchudzanie ma sens, jeśli wiąże się z ciężką pracą nad własną sylwetką.

Początek roku to czas podsumowań. U jednych na wadze pojawiło się kilka dodatkowych kilogramów (skąd my to znamy!), inni mogą pochwalić się efektami odchudzania i stosowania wybranej przez siebie diety. W show biznesie takich osób było w 2019 roku sporo – wybrałyśmy pięć najbardziej niesamowitych metamorfoz ostatniego roku.

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz schudła dzięki ciężkim treningom. Od lipca wokalistka pracowała nad swoim ciałem z trenerem personalnym, z którym spotykała się aż trzy razy w tygodniu. Efektami pracy chwaliła się na swoim profilu na Instagramie, gdzie wspierała fanów w walce o dobrą kondycję, na której jej zależało.

Po pierwszym treningu byłam ma tyle wykończona, ze chciałam zrezygnować, ale na szczęście tego nie zrobiłam i zaczęliśmy ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o ćwiczenia, były to ćwiczenia siłowe z użyciem wolnych ciężarów, kettlem, często połączone z gumami oporowymi na udach, które dodatkowo aktywowały mięśnie pośladków. Często robiliśmy również treningi interwałowe, które zwiększają wydolność i wytrzymałość mięśni.

Jeśli mowa o diecie, Andrzejewicz wspomniała o ograniczeniu w podjadaniu słodyczy i unikaniu białego cukru. Jak przyznaje, ze względu na alergię, omija również laktozę.

W 2019 roku gwiazda zmieniła również fryzurę. Teraz wygląda jeszcze młodziej!

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka zachwyciła wszystkich swoim wyglądem, kiedy po upływie zaledwie trzech miesięcy od rozpoczęcia diety i ćwiczeń, udało jej się zrzucić ok. 15 kg. Gwiazda wciąż nad sobą pracuje. Dieta, jaką wybrała aktorka to wegański detoks, który zakłada brak mięsa, ryb, produktów mącznych, cukru, jak i warzyw strączkowych, czy produktów odzwierzęcych, jak jajka. Unika również kalorycznego awokado.

Jak zaznacza Skrzynecka, nie uprawia regularnie sportu, bo nie ma na to czasu. To nieco spowolniło proces odchudzania. W rozmowie z Party.pl przyznała, że gdyby znalazła na to chwilę, to pod okiem męża zeszczuplałaby „30, a nie 16 kilo”.

Aneta Zając

Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” ciężko pracowała nad swoją figurą. W 2019 roku udało jej się schudnąć 10 kg. Swoją nienaganną sylwetkę aktorka zawdzięcza regularnym treningom pod okiem specjalisty. Oprócz ćwiczeń, Aneta Zając stosowała dietę rozpisaną dla potrzeb jej organizmu przez dietetyka. Opierała się ona głównie na spożywaniu warzyw i owoców, jednak nie była tak rygorystyczna jak post dr. Dąbrowskiej. Aktorka prowadzi blog kulinarny, gdzie zamieszcza przepisy do wykonywanych przez siebie potraw.

Adele

Brytyjska wokalistka Adele w 2019 roku ogłosiła, że rozstaje się ze swoim mężem, z którym ma syna Angelo. To właśnie dla niego gwiazda postanowiła się zmienić i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Jak przyznaje, swoją nową sylwetkę zawdzięcza zajęciom z pilatesu, które zaleciła jej żona Robbiego Williamsa i ćwiczeniom na reformerze, który zwiększa intensywność treningu. Gwiazda zrzuciła ok. 20 kg. Jeśli mowa o diecie, to wiadomo jedynie, że Adele odrzuciła chipsy i piwo oraz generalnie ograniczyła niezdrowe przekąski.

Dorota Szelągowska

Gwiazda TVN, Dorota Szelągowska jest mamą Wandy. Jej córeczka urodziła niespełna dwa lata temu. Po ciąży, prowadząca przeszła spektakularną metamorfozę. Mówiło się, że schudła aż 30 kg. Pierwsze 10 kg straciła krótko po porodzie, następne traciła sukcesywnie po krótkiej przerwie, dzięki ciężkiej pracy. Agnieszka Mielczarek, która jest żoną Pascala Brodnickiego pomogła jej z doborem cateringu dietetycznego (jest właścicielką jednej z firm). Szelągowska regularnie stosuje dietę pudełkową i nie podjada.

Zdjęcie główne: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 17:12

Nasze propozycje