Poprzedni artykuł: Gwiazdy, które sporo schudły Następny artykuł: Błędy, które robią kobiety rozpoczynające przygodę z fitnessem

To rozświetlacz? Nie, to brązowy medal olimpijski!

Olimpiada w Rio coraz bliżej. Chociaż Euro 2016 mogło zaćmić nam przygotowania do kolejnych igrzysk olimpijskich, organizatorzy już odliczają dni.

Ktoś, kto całe dnie spędza na analizowaniu składu kosmetyków i poszukiwaniu nowości, widzi kosmetyki dosłownie we wszystkim. Jak się okazuje, nawet w medalu olimpijskim. Na 40 dni przed rozpoczęciem igrzysk na stronie Olympics na Instagramie opublikowano zdjęcie brązowego medalu olimpijskiego.

Czytaj też: Błędy, które robią kobiety rozpoczynające przygodę z fitnessem

Najbardziej zagorzałe fanki makijażu dopatrzyły się w nim... nowego rozświetlacza. Drewno skojarzyło się im z gustownym opakowaniem, a krążek – z wytłaczanym kosmetykiem do rozświetlania twarzy.


Ostatnie trendy w makijażu, w tym rzeźbione pudry, róże, bronzery oraz rozświetlacze, jak widać rozbudzają wyobraźnię. Sam medal jest oczywiście niczego sobie. Krążek w 30 proc. wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu, a etui powstało z drewna typu freijo certyfikowanego przez Forest Stewardship Council.

Jak myślicie, brązowy medal naprawdę wygląda jak rozjaśniacz czy to już po prostu obsesja na punkcie strobingu?

Fot. Instagram.com/olympics

Szukać prawdziwego rozświetlacza? W galerii poniżej znajdziecie hity z naszego KWC!Te produkty na pewno Was nie zawiodą!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:46

Zobacz także

Nasze propozycje