Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska wyznaje: "Mam słabsze dni. Nie chce mi się iść na tre... Następny artykuł: Jak jeść pizzę i... chudnąć? Jest na to (naukowy) dowód!

Chcesz mieć szczupłe ramiona? Wypróbuj to ćwiczenie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Powiedzmy sobie szczerze - szczupłe, zgrabne ramiona uzyskasz tylko dzięki ćwiczeniom. Jakim? Spójrz na Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca sylwetką. Piękna talia, szczupłe biodra i szczupłe ramiona! No właśnie, ramiona... Z wiekiem zamiast mięśni pojawia się tam niestety tkanka tłuszczowa, skóra na ramionach wiotczeje. Nie ma cudów - kondycję ramion poprawiają tylko ćwiczenia. A Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje, jakie są najskuteczniejsze.

Zobaczcie także:  8 kilo w trzy miesiące! Kinga Rusin nosi teraz rozmiar 34. Wiemy, jak to zrobiła!

Obejrzałyście już swoje ulubione programy? A może macie wolną chwilę w ciągu dnia? Mamy dla Was propozycję. Wybierzcie się na spacer i... weźcie przykład z Małgorzaty Rozenek- Majdan. Znajdźcie miejsce w parku, gdzie będziecie mogły poćwiczyć podciąganie na drążku i działajcie! Jakie są efekty? To zależy, jaką technikę wybierzecie. Może być bowiem podciąganie z nachwytem i podchwytem. To pierwsze wzmacnia mięśnie pleców, a drugie działa na mięśnie ramion
Tak ćwiczy gwiazda:

#trening #nadrążku i #razdwatrzy @lidiawierzbowska #nietożeby #mi #się #chciało #ale #czasem #niema #wyjścia ‍♀️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jak internauci zareagowali na zdjęcie? 
Oprócz tego, że podziwiają piękną figurę Małgorzaty Rozenek-Majdan, to zwracają uwagę na jej kolorowe legginsy. My także jakiś czas temu przygotowałyśmy dla Was zestawienie ciekawych modeli. Zobaczcie:  Wyszczuplają, zapobiegają poceniu się i wyglądają obłędnie! Legginsy nie tylko dla fanek fitnessu

Foto:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 07:10

Zobacz także

Nasze propozycje