Poprzedni artykuł: 'Byłem gruby, powolny, ciężki i niezbyt sprawny fizycznie' - takiego D... Następny artykuł: To nie ciąża ani choroba - trenerka fitness obnaża prawdę o kobiecym c...

Nie lubisz robić przysiadów? Idealne pośladki uzyskasz bez nich!

Fitness, , tagi: trening pośladków
Idealna pupa bez nielubianych ćwiczeń? Sprawdźcie, co poleca ta znana blogerka fitness.

Jakie ćwiczenia na kształtne pośladki wybrać? Czy jedynym ratunkiem są przysiady, które wiele osób uważa za treningowe "must have" w celu polepszenia jędrności pupy? 

Polecamy:  Ta dziewczyna jadła wszystko na co miała ochotę (w tym węglowodany) i schudła 30 kg!

Madalin Giorgetta jest trenerką personalną, a przy tym gwiazdą Instagrama, którą śledzi już blisko 400 tysięcy osób. Oprócz idealnej talii, uwagę przykuwają jej kształtne pośladki, których wygląd wydaje się być okupiony ciężkimi ćwiczeniami. Wy także chciałybyście poprawić wygląd swojej pupy?

Jak wyćwiczyć pośladki?

Madalin zdradza, że kształt jej pośladków wcale nie jest zasługą robienia przysiadów, których osobiście nie lubi. Według niej, równie skuteczne są inne ćwiczenia. Wystarczy podnosić biodra będąc w pozycji leżącej.

Drugim skutecznym ćwiczeniem jest unoszenie nóg w pozycji klęku podpartego. Zaczynamy je bez obciążeń, które potem stopniowo dodajemy. 

Polecamy:  Tyjesz zamiast chudnąć? Prawdopodobnie popełniasz ten jeden błąd

Brzmi dość łatwo, prawda? No cóż, każdy kto ich spróbował wie, że w praktyce te ćwiczenia nie należą do lekkich, ale w końcu nikt nie mówił, że idealna figura przychodzi bez poświęceń. W każdym razie ćwiczenia polecane przez Madalin to doskonała alternatywa dla wszystkich dziewczyn, które najbardziej nie lubią przysiadów:) Próbowałyście?

Jeżeli nadal się zastanawiacie, czy warto to ćwiczenia wcielić w życie, to tylko zobaczcie pośladki trenerki. Może jednak w trakcie oglądania serialu skusicie się na kilka powtórzeń?:) Pamiętajcie jednak, że efekty widać wtedy, kiedy ćwiczenia są wykonywane solidnie i systematycznie. 

Polecamy:  Ten produkt miał odchudzać, a tymczasem... dziewczyny od niego tyją!

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 12:47

Zobacz także

Nasze propozycje