Poprzedni artykuł: Deynn nie jest w formie? Na Instagramie pokazała, że przytyła Następny artykuł: Dieta na cellulit – sprawdź, co jeść, żeby pozbyć się pomarańczowej sk...

Trening online - 5 najlepszych streamów i profili do ćwiczeń w domu

Fitness,
,
, tagi: aplikacja, ćwiczenia w domu
Darmowy trening online z najlepszymi specjalistami. Wybrałyśmy pięć profili, które cenimy za systematyczność, profesjonalizm i podejście do uczestników. Każde z ćwiczeń dostosowane jest do odbiorcy.

Trening online ze specjalistami i najlepszymi trenerami w Polsce i na świecie? To brzmi jak dobry plan. Dzięki platformom społecznościowym jest to możliwe i do złudzenia przypomina trening na sali lub siłowni. Różnicą jest jednak fakt, że możesz wykonać go w domu, co więcej - o dowolnej porze, sile natężenia. Wyjątek stanowią streamy na żywo - nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wrócić do nich, kiedy prowadzący zapisze je na swoim kanale. Wybrałyśmy dla was 5 osobowości, które zapewnią wam darmowy trening online w najlepszej jakości.

Zobacz także:Darmowe aplikacje do ćwiczeń w domu

Trening online z "Yoga with Adriene"

Adriene zgromadziła na platformie YouTube ponad 7 milionów subskrybentów. Na swój kanał wrzuca filmy, które uwzględniają wszystkie poziomy zaawansowania w jodze, każdy rodzaj ciała. Dla początkujących jutuberka proponuje serię wideo "Joga dla początkujących i podstawy jogi". Dla tych, którzy lubią pot cieknący z czoła przygotowana została natomiast playlista "Yoga for Weight Loss" lub "Total Body Yoga". Na kanale znajdują się także ćwiczenia podzielone na kategorie ze względu na czas ich trwania. Zarówno dla osoby początkującej, jak i wprawionej joginki, profil wart uwagi.

Adriene zaproponowała również dla swoich widzów 30 dni wspólnego treningu. Na jej profilu znajdziecie 30 filmów, z których każdy trwa ok. 20 minut. Podczas kwarantanny (ale i nie tylko) to doskonały moment na ich wypróbowanie.

Zobacz także:Dieta CRAM na płaski brzuch - na czym polega?

Trening online z "Latino w czasie kwarantanny"

W związku z zatrzymaniem zajęć grupowych i stacjonarnych lekcji tańca, na Facebooku powstała grupa o nazwie "Latino w czasie kwarantanny", którą prowadzi Paulina Gaweł, instruktorka. Na zamkniętej grupie energiczna blondynka organizuje relacje na żywo, podczas których prowadzi rozgrzewki i uczy podstaw tańców latino. Wydarzenia odbywają się o nieregularnej porze, jednak założycielka grupy informuje na bieżąco o godzinie kolejnych zajęć. Zwykle są to spotkania wieczorne. Treningi na żywo z Pauliną są niezwykle angażujące.

Zobacz także:Ćwiczenia na płaski brzuch dla początkujących - jak ćwiczyć w domu?

Trening online z Oysho

Marka Oysho wraz ze swoją najnowszą kampanią postawiła na domowe treningi online. Na oficjalnej stronie marki, jak również na Instagramie pojawiają się harmonogramy zajęć i ćwiczeń prowadzonych przez specjalistów, trenerów i instruktorów z całego świata. Zajęcia odbywają się poprzez YouTube, Instagrama, jak również Zoom. To, czy dany trening online będzie dla nas interesujący możemy sprawdzić m.in. dzięki czasowi trwania, określonemu poziomowi zaawansowania, a także prowadzącemu. Wszystkie informacje podawane są z tygodniowym wyprzedzeniem, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie całego tygodnia ćwiczeń.

Zobacz także:Ćwiczenia na płaski brzuch - które są najskuteczniejsze?

Trening online z Kasią Bigos

Kasia Bigos pokazuje w swoich mediach społecznościowych proste ćwiczenia, które możemy wykonać w domu. Choć posiada kanał na YouTube, to właśnie na Instagramie aktywnie publikuje wideo, na których prowadzi trening online. Jeśli na jej profilu nie widzicie filmów, to musicie wiedzieć, że są one ukryte w galeriach. Pierwszym elementem jest zdjęcie prezentujące ćwiczenie lub partie ciała, nad którymi pracuje Kasia, dalej natomiast opublikowane są materiały wideo. Na poniższym wideo trenerka pokazuje, jak do domowych ćwiczeń wykorzystać zwykłe drzwi.

Zobacz także: Jak zrobić trening cardio w domu?

Trening online z Anką Dziedzic

Anka Dziedzic zamieszcza na swoim kanale na YouTube treningi na wybrane partie ciała i dla określonych rezultatów, jednak nie są to najnowsze materiały. W ostatnim czasie publikuje jednak również wideo - wf dla dzieci, z których skorzystać można z najmłodszymi członkami rodziny. Ponad to, trenerka posiada platformę fitanka.pl, na której znajduje się aż 250 treningów, jak również wyzwania i 20 różnych diet. Za dostęp do platformy w wersji premium musimy jednak zapłacić. 

Źródło zdjęcia głównego: Dane Wetton / Unsplash

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 01:34

Nasze propozycje