Poprzedni artykuł: Wygrała z depresją i nadwagą. Ta dziewczyna schudła 60 kg i zachwyca w... Następny artykuł: Jako szczupła blogerka fitness była nieszczęśliwa. Teraz przytyła 13 k...

Ładna twarz, ale... zobaczcie pośladki tej kobiety! I to dzięki nim stała się gwiazdą?!

Fitness,
,
, tagi: pośladki, modelka

Victoria Lomba może się pochwalić wymiarami 95-64-110. Choć dla wielu kobiet jej pupa może się wydawać za duża, ona jest niezwykle z niej dumna, ponieważ to m.in. dzięki niej zdobyła swoją popularność w social mediach.

Polecamy:  Ta dziewczyna ma piękne włosy, usta, oczy, ale niektórym przypomina... konia! Nie uwierzycie dlaczego

Karierę zaczynała jako makijażystka. Wszystko zaczęło się jednak od jednego zdjęcia wykonanego na próbę. Po nim pojawiła się cała sesja, a następnie inne propozycje, w tym rola prowadzącej programy telewizyjne.

Nie przeszkodziło jej to w urodzeniu trzech córek. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych trenerek personalnych, a także modelką fitness. Swoje ciało doskonale promuje w social mediach. Na instagramie nie brakuje jej zdjęć, które czasem są mocno wyzywające. Jak już wspominałyśmy, jej pośladki mierzą ponad 100 cm w obwodzie, a na dodatek ponoć są naturalne! Aż trudno nam uwierzyć, że jest to wynik odpowiednich treningów i predyspozycji rodzinnych. 

Polecamy:  Anna Kalczyńska pokazała nagie zdjęcie! Zobaczcie, jak zareagowali fani gwiazdy

Zazwyczaj kobiety, które mogą się pochwalić pokaźnymi pośladkami ogólnie nie należą do najszczuplejszych osób, ale Victoria ma naprawdę nienaganną figurę. Tylko zobaczcie jej zdjęcia, które znajdziecie w naszej galerii. Czy to jeszcze jest ładne, czy może jej wymiary to już przesada?

Foto: Instagram

Oto najlepsze kosmetyki antycellulitowe:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 06:50

Zobacz także

Nasze propozycje