Poprzedni artykuł: Zaledwie 13 dni po porodzie, Anita z "ŚOPW" wróciła do tańca! Następny artykuł: Chłopak z Tindera uciekł z randki z powodu jej nadwagi. Nie zgadniecie...

Marta Wierzbicka bardzo schudła! Fani: "Tak wyglądają anorektyczki"

Fitness, , tagi: Marta Wierzbicka
Najnowsze zdjęcia Marty Wierzbickiej budzą wśród jej fanów skrajne emocje. U jednych płaski brzuch aktorki wywołał zachwyt, inni uważają, że aktorka przesadziła z odchudzaniem.

Ile kilogramów schudła 28-letnia Marta Wierzbicka? Patrząc na jej szczuplutką figurę myślimy, że na pewno zrzuciła ponad 5 kilo. Porównując jej obecne zdjęcia do tych sprzed kilku miesięcy oraz sprzed kilku lat, nie da się nie zauważyć tej ogromnej różnicy w sylwetce. Wystające obojczyki i kości ramion, a przede wszystkim płaski brzuch budzą niepokój u jej fanów... Niektórzy dopytują, czy to "ciężka choroba, czy tylko dieta".

Tak Marta Wierzbicka wyglądała w 2016 roku, 2017 roku i obecnie:

Zdjęcie: Ons.pl

Marta Wierzbicka bardzo schudła

Młodziutka aktorka zawsze była szczupła, ale mogła pochwalić się pełniejszymi i bardziej kobiecymi kształtami. Nigdy nie wstydziła się swojej figury, co potwierdziła występując w nagiej sesji zdjęciowej w magazynie dla panów. Była również ambasadorką kostiumów kąpielowych Dalia, które szyte są z myślą o kobietach z dużym biustem. No, właśnie... 

Zobacz także:Internauta wyśmiał piersi Marty Wierzbickiej

Duży biust był jedną z tych części ciała, którą Wierzbicka chciała zmniejszyć. Rozmiar 60J wywoływał u niej frustrację. Marta Wierzbicka często podkreślała, że nienawidzi swoich piersi. Teraz żadna operacja nie będzie potrzebna, bo w w wyniku diety zmalał też biust aktorki. Zdjęcie, na którym widać, jak ostatnim czasie bardzo schudła, podzieliło jednak internautów. Mimo że efekty są spektakularne, dla wielu młodziutka aktorka nie wygląda zdrowo. 

- Przepraszam, że pytam ale jesteś chora na coś ze tak wyglądasz?

- Marta uważaj bo to nie żarty, już wcześniej po stories i zdjęciach twarzy było widać że jesteś chuda. Już tylko o krok od anoreksji.

- Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba... Bo wygląda niepokojaco.

- Nie to nie wygląda ani zdrowo, ani estetycznie. O gustach się nie dyskutuje, ale przykro się patrzy na taką piękną kobietę, która wygląda jak własny cień.

Ogromną różnicę widać nie tylkow w wyglądzie biustu, ale również brzucha aktorki - szczególnie gdy spojrzymy na zdjęcie, na którym pozowała kilka miesięcy temu topless. Marta Wierzbicka twierdzi, że nie stosowała żadnej specjalnej diety, a na pewnie nie była to głodówka. Wystarczyło, że zaczęła regularnie się odżywiać oraz ograniczyła cukier - dzieki temu może pochwalić się teraz taką sylwetką. Krytyka fanów jej nie zmartwiła - aktorka podkreśla, że jest bardzo szczęśliwa i nie wygląda też, by przejmowała się swoją wagą

A wy myślicie, że przesadziła z odchudzaniem czy jednak wygląda zdrowo?

Zdjęcie główne: Instagram.com/mtttttm

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 sierpnia 2020, 00:33

Nasze propozycje