Poprzedni artykuł: Dieta na cellulit – sprawdź, co jeść, żeby pozbyć się pomarańczowej sk... Następny artykuł: Najlepsze ćwiczenia na cellulit

Wytapianie boczków podbija TikToka - to szybka metoda na płaski brzuch

Fitness,
,
, tagi: TikTok
Ćwiczenia na płaski brzuch, które wypalają boczki stały się hitem TikToka. Influencerka na krótkim wideo pokazuje trening "Muffin Top Melter", który odtworzono już ponad milion razy.

Szybkie zrzucanie oponki i pozbywanie się boczków bez wyrzeczeń i wysiłku brzmią nierealnie, jednak efekt płaskiego brzucha można osiągnąć w krótkim czasie, jeśli postawi się na regularność i zadba o odpowiedni trening. W mediach społecznościowych znajdziemy niezliczoną ilość filmów i planów treningowych opublikowanych przez instruktorów oraz fanów ćwiczeń. Nie wszystkie trafiają jednak do szerszej publiczności. Do takich z pewnością nie należy "Muffin Top Melter". Serię ćwiczeń, którą pokochały użytkowniczki TikToka może zrobić każdy.

Zobacz także: Ćwiczenia na płaski brzuch - które są najbardziej skuteczne?

Na czym polega trening z TikToka "Muffin Top Melter"?

Rebbeca Louise publikuje na swoim profilu na TikToku filmy z krótkimi, ale intensywnymi ćwiczeniami. Jej publikacja z treningiem "Muffin Top Melter" ma ponad milion wyświetleń i ponad 100 tys. polubień. Na czym polega trening, który podbił platformę i jak go wykonać?

Żeby rozpocząć wypalanie boczków należy położyć się na plecach i wykonywać kolejno wskazane ćwiczenia. Należą do nich:

  • podnoszenie nóg (20 powtórzeń),
  • nożyce (25 powtórzeń),
  • wymachy nóg (25 powtórzeń).

Ćwiczenia wykonujemy w trzech seriach, po każdej robimy półminutową przerwę i ponawiamy ćwiczenia. Ich ilość jest uzależniona od kondycji fizycznej. Oprócz wypalania boczków osiągniemy również stalowe, wyrzeźbione pośladki. 

@rebeccalouisefitness

Wow this gets your lower abs! OMG ##ABS##abchallenge##whileyouwerebusy##fitnesschallenge##workouts##fitchick##fyp##trythis##pilates##getfit

♬ Get Up (feat Chamillionaire) - Ciara

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 lipca 2020, 23:36

Nasze propozycje