Poprzedni artykuł: Ile waży Ewa Chodakowska? Trenerka zdradziła swój sekret Następny artykuł: Co to jest BBG? Dzięki temu kobiety chudną jak szalone!

Objadasz się przy wielkanocnym stole? Wiemy, jak spalić później zbędne kalorie

Fitness, , tagi: odchudzanie, wielkanoc
Suto zastawiony wielkanocny stół potrafi złamać żelazne postanowienia niejednej osoby. Bo jak tu się oprzeć lukrowanym babom, ciepłemu żurkowi czy pysznemu sernikowi z owocami... :) A my wiemy, co oraz przez ile musisz robić, aby spalić nadprogramowe kalorie.

Kiedy czas obżarstwa minie, każda z nas myśli tylko o jednym - szybkim pozbyciu się tego, co udało nam się zjeść. Jeśli nie możesz się powstrzymać przed nakładaniem dużych porcji na talerz, zawsze możesz odrobinę odchudzić świąteczne dania - zobacz: Wielkanoc w wersji light! Ale my przyznamy się szczerze - święta to czas, w którym uwielbiamy jest tradycyjne (czytaj: kaloryczne) dania :)

Jak spalić świąteczne grzeszki?

Ale jeśli tak samo jak my, przygotowujesz się do sezonu bikini i szortów, zapewne zastanawiasz się, jak spalić świąteczne grzeszki. Sprawdziłyśmy co i przez jak długi czas musisz robić, aby pozbyć się zbędnych kalorii. Sprawdź w naszej galerii!

Zobacz także: Idealna fryzura na święta - elegancka, ale bardzo prosta do zrobienia!

Foto: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 17:02

Zobacz także

Nasze propozycje