Poprzedni artykuł: Padnij! Powstań! Czyli trening z Ewą Chodakowską na płaski brzuch Następny artykuł: Historia fitnessu w pigułce - jak zmieniały się ćwiczenia i ubrania sp...

Błonnik witalny - hit czy kit?

O błonniku witalnym głośno ostatnio nie tylko na wizażowym forum, ale i w całym internecie. Jak zapewniają producenci to ziołowe cudo nie tylko oczyszcza organizm z toksyn, ale również odchudza i obniża ryzyko zachorowań na raka. Czy faktycznie jest on złotym środkiem na "wszystkie" popularne dolegliwości?

błonnik witalny

Czym jest błonnik witalny?

Błonnik witalny to połączenie nasion babki płesznik z łupinami babki jajowatej. Są to włókna roślinne, które wspomagają funkcjonowanie pracy jelit i eliminują toksyny z organizmu. Powodów dla których warto kupić błonnik witalny jest bardzo wiele:

  • oczyszcza jelita
  • powoduje uczucie sytości
  • zapobiega zaparciom
  • wspomaga procesy trawienne
  • usuwa z jelit resztki zalegających pokarmów (organizm może "przechować” nawet 15 kg niestrawionego pokarmu!)
  • pomaga w walce z nadwagą

Jak zażywać błonnik, żeby zadziałał?

Sposobów dawkowania błonnika witalnego można spotkać w internecie naprawdę wiele. Najbardziej sprawdzoną metodą jest dawka 2 razy dziennie po jednej łyżeczce zalanej połową szklanki wody. Zgęstniały żel wypijamy 3 godziny przed posiłkiem lub bezpośrednio po posiłku. Decydując się na błonnikową kurację, musimy pamiętać, aby przyjmować dużą ilości płynów. 2 litry wody to w tym wypadku minimum!

Jak długo stosować?

Na jednych błonnik witalny działa zachwycająco, na drugich niekoniecznie. Warto w pierwszym okresie błonnikowej kuracji zwrócić uwagę na to, czy nasz organizm toleruje ziołową mieszankę. Jeśli występują wymioty, nudności, bóle brzucha czy rozstrój żołądka, należy natychmiast przerwać kurację.

Jeśli zareagujemy prawidłowo, pamiętajmy o konsekwencji. Błonnik przyjmowany 2 razy dziennie, duża ilość płynów i przede wszystkim tylko 1 miesiąc stosowania - nie dłużej!

Opinie z forum

Polecam błonnik witalny. Zero chemii a pomaga.

Miss Saeki

Ja go też używam! Już 8 miesięcy i nie zamierzam przestać ;-) Miałam zaparcia, bardzo bolesne... Minęły a przy okazji "oczyszczenia" zgubiłam małe co nie co ;-) Czuję się świetnie.

Klara44

Let's do this!

Dla jednych to ziołowa mieszanka "cud", dla drugich kolejny przereklamowany marketingowy wymysł. Dlaczego by więc tego nie sprawdzić? Pora przetestować magiczny błonnik witalny! Drogie Panie, do zobaczenia za 4 tygodnie! :)

A może któraś z Was przekonała się  już o działaniu tego specyfiku?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 21:23

Zobacz także

Nasze propozycje