Poprzedni artykuł: Aneta Zając zdradziła, co zrobiła, aby schudnąć aż 10 kg Następny artykuł: Spektakularna metamorfoza Gosi Andrzejewicz! Piosenkarka "zgubiła" w p...

To dzięki tej diecie Adele tak bardzo schudła! Mowa o...

Fitness, , tagi: Adele, metamorfoza fryzury
Adele w ostatnim czasie bardzo schudła. Za spektakularną metamorfozą stoją silna motywacja gwiazdy oraz opieka trenera.

W ostatni weekend Adele pojawiła się na imprezie urodzinowej swojego przyjaciela. Zaprezentowała wtedy bardzo szczupłą sylwetkę, która podkreśliła za pomocą obcisłej małej czarnej. Wszyscy nie mogliśmy oderwać wzroku od jej nowego wyglądu. Teraz już wiemy, co stoi za przemianą gwiazdy. 

Zobacz także: Adele przeszła ogromną metamorfozę. Nigdy wcześniej nie była taka szczupła!

Metamorfoza Adele

Okazuję się, że Adele zdecydowała się za zmianę stylu życia i schudnięcie ze względu na swojego 8-letniego syna. Wcześniej plotkowano, że nagły spadek wagi spowodowany był przez rozstanie piosenkarki z mężem. Spekulowano, że Adele przeżywa załamanie i przez to chudnie. Jednak prawdziwym powodem utraty wagi jest to, że piosenkarka chce dać swojemu synowi jak najlepszy przykład. Ponadto, bardzo postawiła na swoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

Adele - dieta i trening 

Magazyn The Sun donosi, że Adele zatrudniła osobistego trenera, który ułożył jej specjalny trening. Piosenkarka ćwiczy teraz trzy razy w tygodniu po około 60 minut i wykonuje wysiłek cardio połączony z treningiem obwodowym. Wiadomo także, że gwiazda od jakiegoś czasu jest wierna zajęciom z pilatesu. 

Jak wygląda dieta Adele? Brytyjski tabloid donosi, że piosenkarka stosuje zasady diety sirtfood. Przez pierwsze cztery dni je się tylko 1000 kalorii i jest okres wprowadzenia do diety. Przez kolejne cztery dni możemy już jeść więcej, bo 1500 kalorii. Muszą one jednak pochodzić głównie z zielonych koktajli, sałat i jarmużu. Dietę kontynuuje się jeszcze przez czternaście dni jedząc trzy zdrowe posiłki składające się z jak największej ilości warzyw i pijąc jeden zielony koktajl dziennie. To bardzo restrykcyjna dieta, jednak pozwala ona na odejście od standardowych zasad. Przykładowo, można na niej spożywać małe ilości czerwonego wina i czekolady. Mimo wszystko, powinno się prowadzić ją pod okiem doświadczonego trenera lub lekarza.

Adele w krótkim czasie schudła minimum osiem kilogramów, ale mówi się, że w ciągu ostatnich dwóch lat zgubiła łącznie aż 20 kilogramów. Gwiazda nie poprzestaje na tym i kontynuuje aktywność fizyczną oraz nadal zdrowo się odżywia. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2019, 11:25

Nasze propozycje