Poprzedni artykuł: Chłopak z Tindera uciekł z randki z powodu jej nadwagi. Nie zgadniecie... Następny artykuł: Ta kobieta schudła jedząc więcej! Jak to zrobiła?

Doda zdradziła sekrety swojej diety. "Uwielbiam smak mięsa, natomiast..."

Fitness, , tagi: diety gwiazd, Doda
Jak wygląda codzienny jadłospis Dody? Piosenkarka po raz kolejny opowiedziała o swojej restrykcyjnej diecie. Trzeba mieć silną wolę, aby na niej wytrzymać...

Zjawiskowa figura Dody bardzo często jest obiektem zainteresowania jej fanów. Piosenkarka nie trzyma sposobów na szczupłą sylwetkę w tajemnicy, a wręcz przeciwnie - lubi się nimi dzielić. Doda regularnie podkreśla, że prowadzi bardzo zdrowy tryb życia i uwielbia sport.

Niedawno na swoim Instagramie opowiadała o tym, czego nigdy nie zobaczymy na jej talerzu. Okazało się, że Doda "nienawidzi fast-foodów i śmieciowego jedzenia". Jak poza tym wygląda jej dieta? Piosenkarka opowiedziała o niej w rozmowie z "Super Expressem".

Dieta Dody

Doda lubi eliminować z diety niektóre grupy produktów. Oprócz wspomnianych wcześniej fast-foodów, piosenkarka unika alkoholu, a właściwie nie pije go wcale.

Przestałam pić alkohol dzięki temu, że mój mąż nie pije. Nigdy w życiu nie widziałam go wieczorem z piwkiem w ręku, oglądającego mecz, albo z drinkiem, żeby się zrelaksować. Nie chodzimy też na imprezy. [...] Cieszę się, że znalazłam osobę, która prowadzi podobny tryb życia do mojego, czyli zdrowy tryb życia - opowiedziała w rozmowie z SE.

Piosenkarka od kilku lat unika także cukru, glutenu oraz nabiału. Poza tym mocno ogranicza mięso, choć bardzo je lubi.

Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść – od razu lepiej wyglądasz! Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom - twierdzi Doda.

Opisana dieta pozwala Dodzie od lat utrzymywać fenomenalną formę. Waga piosenkarki waha się w okolicach 53 kilogramów (przy 169 cm wzrostu to bardzo mało). Musimy przyznać, że szczerze ją podziwiamy - niewiele osób wytrzymałoby na tak restrykcyjnej diecie przez długi czas!

Zobacz także: Wiemy, ile ważą polskie gwiazdy! Wieniawa zdradziła, że do upragnionej wagi musi schudnąć!

Jak jeść zdrowiej, oszczędzać pieniądze i nie tracić zbyt wiele czasu na przygotowanie? Wystarczy odpowiednio wyposażyć kuchnię. Wszystkie aktualne zniżki znajdziecie na stronie Avans kod rabatowy.

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 19:35

Nasze propozycje