Poprzedni artykuł: Na tej diecie Kim Kardashian chudniesz 2,5 kg w 4 dni i znika oponka n... Następny artykuł: Wojna o śniadanie na Instagramie Lewandowskiej. Fani: 'Chyba Pani sufi...

Chcesz schudnąć, ale nie lubisz gotować? Te egzotyczne dania ci w tym pomogą...

Fitness, , tagi: odchudzanie, kuchnia azjatycka
Coraz większa popularność kuchni świata sprawia, że w barach i restauracjach coraz łatwiej zamówić coś "fit". Wystarczy wiedzieć, jakich potraw szukać w menu.

Wciąż pokutuje mit, że zdrowe i niskokaloryczne jedzenie wymaga od nas wizyt w specjalistycznych sklepach i spędzania niezliczonych godzin w kuchni. To nieprawda - rynek gastronomiczny rozwija się błyskawicznie, a wraz z rosnącą popularnością egzotycznych smaków, coraz łatwiej zjeść na mieście coś zdrowego. Ze statystyk zgromadzonych przez Pyszne.pl, serwis do zamawiania jedzenia z dostawą do domu, restauracje serwujące dania fit szturmem podbijają rodzimy rynek gastronomiczny.

Zapytaliśmy team Pyszne.pl, w jakich daniach zakochali się Polacy i czego szukać w restauracyjnych menu, jeśli liczymy kalorie i dbamy o linie. Jeśli chcesz poznać dania, od których na pewno nie utyjesz - zobacz zdjęcia i opisy w naszej galerii.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 10:09

Zobacz także

Nasze propozycje