Poprzedni artykuł: Czy Agnieszka Jastrzębska schudła? Jej zdjęcie w bikini nie pozostawia... Następny artykuł: Kim Kardashian jest „niepokojąco chuda"? Według internautów promuje.....

Pokazała to zdjęcie... w dniu 49. urodzin. Która gwiazda ma taki sześciopak?

Fitness, , tagi: Jennifer Lopez
W Hollywood szczupła sylwetka to znak rozpoznawczy gwiazd w różnym wieku, ale nie każda z nich może pochwalić się idealnie jędrną skórą... Wyjątkiem jest Jennifer Lopez, która szczyci się brzuchem godnym Ewy Chodakowskiej.

Choć trudno w to uwierzyć, za rok J. Lo stuknie pięćdziesiątka! Wokalistka, aktorka, a ostatnio także kreatorka kosmetyków do makijażu, wciąż wygląda na maksymalnie 35 lat. Najbardziej lubi chwalić się wysportowanymi nogami - w najkrótszych mini, jakie tylko w luksusowych butikach można znaleźć. Ostatnio, z okazji swoich 49. urodzin, artystka postanowiła pokazać w całej okazałości także swój brzuch. Okazuje się, że słowo "płaski" nie oddaje rzeczywistości - J. Lo ma też imponujące mięśnie!

Current birthday situation... yup photo credit : @lacarba

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Dwa zamieszczone przez Lopez zdjęcia pokazują, jak spędzała urodziny, które obchodzi 24 lipca. W imprezie na plaży uczestniczyli m. in. jej partner Alex Rodriguez (z tyłu po lewej) i córka Emme Anthony (z lewej). Przypomnijmy, że Emme nie jest jedynaczką - Jennifer jest mamą bliźniaków. Tym bardziej dziwi, że na jej skórze nie widać ani jednego rozstępu czy śladów utraty jędrności.

Jak Jennifer Lopez dba o formę?

Rzecz jasna, na taki idealne ciało trzeba sobie ciężko zapracować. Sześciopak J. Lo to efekt morderczych treningów i trzymania diety. Wokalistka twierdzi, że nigdy nie pije kawy ani alkoholu (najwyraźniej butelkę szampana trzyma tylko do zdjęcia???). Jej jadłospis składa się tylko z organicznych składników, głównie warzyw i chudego mięsa. Na obiad wokalistka je łososia z sałatką, a z dodatków najbardziej lubi quinoę i brązowy ryż. Ponoć nie odmawia sobie nawet kurczaka i wieprzowiny, a między posiłkami chrupie warzywa i owoce.

Jadłospis J. Lo nie wydaje się "głodowy", ale za to wokalistka sumiennie dba, aby wszystkie kalorie spalić. Jej najważniejsza zasada? Nigdy nie przegapić porannego treningu!

Czasami, gdy pracuję do późna poprzedniego wieczoru, myślę, że nie podołam. Ale mówię sobie: "Po prostu to zrób, to tylko godzina". Sama się przekonuję, żeby nie popaść w lenistwo - mówiła w wywiadzie dla "Us Weekly" z 2015 r.

Na pewno w motywacji pomaga fakt, że za swoje treningi Lopez słono płaci. Ćwiczy tylko ze światowymi gwiazdami fitnessu: Tracy Anderson i Davidem Kirschem. Anderson opracowała autorską metodę ćwiczeń łączącą cardio z tańcem, Kirsch z kolei pracuje nad konkretnymi partiami mięśni J. Lo, wprowadzając też elementy kickboxingu i treningu obwodowego. Umięśniony brzuch wokalistka miałaby według niego zawdzięczać popularnej metodzie HIIT, z kolei jędrną pupę - ćwiczeniu, które Kirsch nazywa "chodem dziobaka":

Jedno jest pewne - te metody przynoszą efekty, bo J. Lo wygląda lepiej niż 20 lat temu!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 02:27

Zobacz także

Nasze propozycje