Poprzedni artykuł: Ten drastycznie wyglądający masaż pomaga pozbyć się sterczącego brzusz... Następny artykuł: Ten trik na odchudzanie wywołał skandal w sieci. Daje chwilowy efekt,...

Ile kilogramów tłuszczu ma Doda? Okazuje się, że... niepokojąco mało

Fitness, , tagi: Doda
Doda znana jest ze swojej perfekcyjnej sylwetki. Jednak, aby utrzymać ciało seksbomby, gwiazda musi ostro pracować. Okazuje się, że ma tyle tłuszczu, co... zawodowi sportowcy!

Doda od czasów występu w polskim reality show Bar, utrzymuje szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Co więcej, piosenkarka nigdy nie wstydziła się pokazywać swojego ciała światu - ma za sobą wiele odważnych, rozbieranych sesji. Dorota zawsze podkreślała, że prowadzi zdrowy tryb życia, ostatnio zrezygnowała nawet z jedzenia mięsa. Dotychczas wiedzieliśmy dobrze, ile waży Dorota, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że ma tak mało tłuszczu!

Źródło: Ons.pl

Poziom tkanki tłuszczowej Dody

Nic dziwnego, że figura Dody dla wielu chodzi za ideał kobiecego ciała. Dorota mierzy 169 cm wzrostu, ma smukłe, długie nogi, kształtną pupę i płaski brzuch. Gwiazda jakiś czas temu zdecydowała się na zmniejszenie implantów piersi, które miała przez prawie 14 lat. Doda utrzymuje stałą wagę na poziomie 53 kg, co mieści się w dolnej granicy odpowiedniej wagi dla jej wzrostu i wieku. 

Źródło: Ons.pl

Kilka dni temu Doda dodała na swoim Instagramie wyniki analizy składu ciała, której się poddała. Okazało się, że piosenkarka musi uzupełnić poziom minerałów w swoim ciele. Nas jednak zdziwiła proporcja mięśni do jej tłuszczu - ma ponad 40 kg mięśni i tylko niecałe 10 kg tłuszczu. To niezwykle mało, jak na kobietę w jej wieku, normy mówią o poziomie powyżej 21% tkanki tłuszczowej, a Doda ma jej tylko 18%! To poziom, który osiągają sportsmenki przed zawodami bikini fitness! 

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem stopnia wysportowana Doroty. Nie ulega wątpliwości, że gwiazda ciężko pracuje nad swoim ciałem, więc my nie mamy nic przeciwko temu, aby się nim chwaliła! 

Zobacz także: Doda nie je mięsa - szczegóły diety piosenkarki

Źródło zdjęcia głównego: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2019, 22:46

Nasze propozycje