Poprzedni artykuł: 3 ćwiczenia, które możesz wykonywać za biurkiem Następny artykuł: WYZWANIE: 4 tygodnie do sexi pośladków!

PUMA zabiera nas z powrotem do lat 90.

W ramach programu Fast Track, PUMA prezentuje pierwszą odsłonę „Primary Pack”, zestawu dwóch kultowych modeli - XS850 i Blaze of Glory, nawiązujących do niepowtarzalnej stylistyki lat 90tych.
Puma buty

Zestaw „Primary Pack” to przede wszystkim nostalgiczny powrót do jednego z najbardziej ikonicznych okresów w historii butów biegowych, w którym prym wiódł rewolucyjny system Trinomic. Jest to specjalna konstrukcja w kształcie plastra miodu zapewniająca niespotykaną dotąd amortyzację - cechę, na którą wtedy szczególnie zwracali uwagę wyczynowi sportowcy. Wyjątkowa wygoda sprawiła jednak, że zarówno XS850 jak i Blaze of Glory coraz częściej można było dostrzec na ulicach dużych miast.

Klasyczna sylwetka modelu XS850, w połączeniu z materiałami takimi jak nylon, syntetyczny zamsz i skóra, nawiązuje do pierwszego wydania z 1992 roku. Podobnie zresztą jak Blaze of Glory, w którym użyto meshu i zamszu, tak jak w oryginalnej wersji z 1993 roku. Całość uzupełniają głęboki fiolet i czerń - kolory, które królowały na nogach sportowców w ostatniej dekadzie dwudziestego wieku.

Modele XS850 oraz Blaze of Glory z kolekcji „Primary Pack” dostępne są w sprzedaży w wybranych sklepach PUMY. 

DYSTRYBUCJA:  

RUN COLORS - UL. PIWNA 51/53, WARSZAWA

WORLDBOX - UL. NOWY ŚWIAT 49, WARSZAWA

RUN COLORS STARY BROWAR - PÓŁWIEJSKA 32, POZNAŃ

CENA:

PUMA XS850 “PRIMARY PACK” 499zł

PUMA Blaze of Glory “PRIMARY PACK” 549zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 16:12

Zobacz także

Nasze propozycje