Poprzedni artykuł: Internautki odchudzają się za pomocą… suszarki do włosów! Czy to napra... Następny artykuł: Dieta, która działa jak marzenie? Oferuje szybkie efekty i może ją sto...

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, ile waży. To niewiarygodne, że TAK mało...

Spodziewałyśmy, że Marina Łueczko-Szczęsna waży mało, ale jej prawdziwa waga i tak nas zaskoczyła. Piosenkarka waży zaledwie...

Marina Łuczenko-Szczęsna właściwie od zawsze może pochwalić się wyjątkowo zgrabną sylwetką. Gwiazda nawet po porodzie błyskawicznie wróciła do formy i już kilka tygodni po urodzeniu Liama zachwycała pozując w bikini. Marina wielokrotnie opowiadała w wywiadach oraz na Instagramie, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia, ale nigdy się nie głodzi. Po porodzie przyznała, że nie była na diecie odchudzającej, a na diecie skomponowanej specjalnie dla mam karmiących. Piosenkarka poza tym nie unika wysiłku fizycznego, uczestniczyła m.in. w obozie treningowym Anny Lewandowskiej. 

Waga Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Dieta dla mam karmiących oraz treningi szybko dały widoczne efekty, bo sylwetkę Mariny Łuczenko-Szczęsnej z pewnością można nazwać perfekcyjną. Ostatnio jedna z fanek zapytała piosenkarkę, ile waży. Ta odpowiedziała i... trzeba przyznać, że jest to zaskakująca liczba. 

Teraz już tyle, co przed porodem - 50. Jeszcze niedawno 52/53 kilogramy - napisała Marina. 

Warto nadmienić, że Marina mierzy 168 centymetrów wzrostu, więc 50 kilogramów to naprawdę mało. Spodziewałyście się, że jest taka drobniutka?

Zobacz także: Ile waży Julia Wieniawa? To upragnionej wagi jeszcze trochę jej brakuje

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:26

Zobacz także

Nasze propozycje