Poprzedni artykuł: Co trzeba zrobić, żeby spalić jednego pączka? Następny artykuł: Modelka plus size pokazała, jak solidnie ćwiczy na siłowni! Ale czy to...

Michał Szpak z dumą prezentuje swoje ciało! Zobaczcie, jak odpoczywa w Tajlandii

Fitness,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, Michał Szpak
Zdaje się, że Michał Szpak sumiennie ćwiczy, a treningi na siłowni nie idą na marne. Zobaczcie, jak prezentuje się artysta w gorącej Tajlandii.

W ramach akcji „ESKA odwołuje zimę 2019” Michała Szpak razem m.in. z Natalią Szroeder, Olą Kot i Jankesem w zeszły poniedziałek wyruszyli do Tajlandii. Ekipa radia ESKA, gwiazdy i towarzyszący im słuchacze chętnie relacjonują rajską przygodę za pośrednictwem mediów społecznościowych.  

Michał Szpak chwali się ciałem w Tajlandii

Na oficjalnym profilu radia na Instagramie zamieszczono już mnóstwo zdjęć, na których widzimy, jak bawi się ekipa ESKI.  Jedno z nich przykuło szczególną uwagę obserwatorów – to zdjęcie Michała Szpaka. Na plaży artysta udziela wywiadu w samych… kąpielówkach!

Fani zachwycają się wyrzeźbionym ciałem Szpaka, a ci bardziej dociekliwi zwrócili uwagę nawet na fason kąpielówek, które ma na sobie artysta. W komentarzach nie brakuje komplementów na temat jego wyglądu:

Świetnie wygląda nasz Szpak - komentuje jedna z obserwatorek

Dajcie mu męskie kąpielówki! - czytamy

W dzisiejszych czasach nawet projektanci mody noszą takie kąpielówki, spodenki kąpielowe odchodzą powoli do lamusa, dobre są, ale dla grubasów – tłumaczy jeden z obserwatorów

Metamorfoza Michała Szpaka

Mimo wielu obowiązków zawodowych, Szpak znajduje czas na regularne treningi. W mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia z siłowni, gdzie ćwiczy pod okiem trenera personalnego, a fani z ciekawością obserwują, jak drobniutki chłopak nabiera coraz więcej masy mięśniowej. 

Co myślicie o Michale? Podoba Wam się w takiej wersji? :)

źródło: Instagram.com/michal_szpakofficial

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:53

Zobacz także

Nasze propozycje