Poprzedni artykuł: Błonnik witalny - czy to działa? Sprawdź wyniki testu! Następny artykuł: 6 przepisów na pyszne i dietetyczne ciasta

Ta dziewczyna wygrała walkę z anoreksją

Fitness, , tagi: instagram, zaburzenia odżywiania
Megan Jayne Crabbe to 23-latka, która przez lata zmagała się z anoreksją. Po wygranej walce nauczyła się akceptować swoje ciało i namawia do tego samego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

28kg – tyle ważyła Megan najgorszym momencie choroby. Jako 14-latka rozpoczęła leczenie pod okiem specjalistów w ośrodku dla osób z zaburzeniami odżywiania. Dziś jest 23-latką zadowoloną ze swoich okrągłych kształtów i w pełni akceptującą swoje ciało. Jak sama pisze, jest wielką fanką wałków na brzuchu.

Teraz za pośrednictwem konta na Instagramie (jej profil obserwuje 150 tys. osób), namawia wszystkich do wiary w to, że jesteśmy niezwykle piękni, niezależnie od tego, jak wyglądamy.

Zobaczcie, jak Megan wyglądała w trakcie choroby i jak wygląda teraz. Na jej Instagramie znajdziecie wiele innych zdjęć, na których bez skrępowania i z uśmiechem na twarzy eksponuje swoje ciało.  

Zdjęcia: Instagram @bodyposipanda

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 12:58

Zobacz także

Nasze propozycje