Poprzedni artykuł: Fit blogerka specjalnie przytyła, żeby "czuć się lepiej w swoim ciele"... Następny artykuł: Wiemy, jaką dietę przedślubną stosuje Meghan Markle. Nie odmawia sobie...

Ta 27-latka schudła 92 kilo w rok! „Żałowałam, że się na to zdecydowałam...”

Fitness, , tagi: metamorfozy, instagram
Z niepewnej siebie i borykającej się z nadwagą kobiety zmieniła się w uwielbianą przez setki tysięcy osób fit-blogerkę. Dlaczego pożałowała tej metamorfozy?

Simone Anderson jest idealnym przykładem na to, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko te zaniedbane. Pochodząca z Nowej Zelandii dziewczyna, która teraz jest znaną na Instagramie fit-blogerką, jeszcze kilka lat temu zmagała się kompleksami i otyłością. Dzięki aktywności fizycznej i diecie schudła aż 92 kilo w zaledwie rok. Jej metamorfoza naprawdę robi niesamowite wrażenie, jednak blogerka żałuje, że się na nią zdecydowała!

Przeczytaj także: Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya!

Simone Anderson przed metamorfozą

Jeszcze kilka lat temu Simone borykała się z nadwagą i brakiem pewności siebie. Jak sama wspomina na blogu zatytułowanym Journeytohealth [z ang. droga do zdrowia], ważyła tak dużo, że żadna domowa waga nie była w stanie wskazać prawidłowej liczby! Simone pracowała wówczas w fabryce biżuterii, miała więc dostęp do wagi przemysłowej. Gdy wreszcie odważyła się na niej stanąć, widok wskazówki zatrzymanej na 169 kg doprowadził ją do rozpaczy i stał się momentem zwrotnym w jej życiu. Właśnie wtedy postanowiła całkowicie zmienić swoje nawyki żywieniowe i postawić na aktywność fizyczną.

Zostałam skonfrontowana ze swoją wagą i wiedziałam, że muszę coś zmienić – wspomina Simone. Jeśli bym tego nie zrobiła, nie dożyłabym trzydziestki – dodaje.

Simonezaczęła ćwiczyć na siłowni 5-6 razy w tygodniu, a fastfoody zamieniła na pełnowartościowe, zbilansowane posiłki. Ulubione noce przekąski zastąpiła orzechami, warzywami i owocami. Postawiła również na codzienne dwugodzinne ćwiczenia - grała w koszykówkę, piłkę wodną, siatkówkę oraz biegała.

Przeczytaj także: Wystarczyło mu 12 tygodni, aby zmienić się nie do poznania. Schudł aż 19 kg!

Niesamowita przemianaSimone Anderson

Simone zdecydowała się również na bardziej inwazyjną ingerencję w swoje ciało i przeszła operację zmniejszenia żołądka. Dzięki niej i zdrowemu trybowi życia dziewczyna w niespełna rok pozbyła się aż 92 kilogramów. Wtedy pojawiła się obwiała skóra i pytania „dlaczego się na to zdecydowałam”. Widok luźnej skóry był dla młodej kobiety bardzo uciążliwy.

Chowałam fałdy pod obcisłymi legginsami, aby utrzymać je na miejscu i nie dopuścić, żeby podskakiwały podczas treningów – opisuje Simone. Niestety pocierały o siebie, co powodowało krwawienie i liczne infekcje, szczególnie pępka, co było niezwykle uciążliwe - dodaje.

Wtedy też dziewczyna zdecydowała się na kolejne zabiegi, tym razem usunięcia obwisłej skóry oraz podniesienia i powiększenia piersi.

Nie spodziewałam się, że proces dochodzenia do siebie po operacjach będzie aż tak trudny. Przez pierwsze dni żałowałam, że się na to zdecydowałam, ponieważ ból był nie do zniesienia. Byłam opuchnięta i cała w bliznach, w dodatku nie mogłam samodzielnie ustać – wspomina Simone Anderson.

Po rekonwalescencji i osiągnięciu figury, o jakiej Simone zawsze marzyła, dziewczyna zachęca swoich fanów na Instagramie do zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń, ponieważ jak sama wspomina, jest idealnym przykładem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z niesamowitej metamorfozy Simone Anderson.

Przeczytaj także: Pozbyła się trądziku w... miesiąc! Zdradziła, jakich kosmetyków używa 

 Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 02:48

Zobacz także

Nasze propozycje