Poprzedni artykuł: Dove Regenerate Nourishment z ekstraktem z Czerwonych Alg – perfekcyj... Następny artykuł: Wyniki konkursu: sprawdź, czy wygrałaś suszarkę lub prostownicę od mar...

Odżywione włosy krok po kroku z Dove Regenerate Nourishment

Fryzury, , tagi: odżywianie włosów, dove, zniszczone włosy
Twoje włosy są słabe i zniszczone? Najwyższa pora na intensywną regenerację. Poznaj nową linię Dove Regenerate Nourishment i pomóż swoim włosom odzyskać dobrą kondycję krok po kroku!

Krok 1 – Umyj włosy szamponem

Oczyszczenie włosów to podstawa. Szampon Regenerate Nourishment nie tylko doskonale myje, ale również eliminuje oznaki zniszczenia, uzupełnia składniki odżywcze włosów i wzmacnia je od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone włosy stają się gładsze i silniejsze*. Można go stosować codziennie.

Krok 2 – Nałóż odżywkę

Nawet najlepszy szampon nie zastąpi zbawiennego działania odżywki. Ta z linii Regenerate Nourishment silnie odżywia włosy i naprawia ich wewnętrzną strukturę, by włosy na dłużej zachowały zdrowy wygląd. Może być stosowana codziennie – nałóż ją na umyte włosy od połowy ich długości po same końce, a następnie dokładnie opłucz włosy.

Krok 3 – Użyj maski

Chcąc uzyskać efekt dogłębnej regeneracji włosów, warto od czasu do czasu sięgnąć po dodatkowe wsparcie. Zapewni je kremowa maska Regenerate Nourishment, która uzupełnia utracone składniki odżywcze, redukując oznaki nawet bardzo zniszczenych włosów. Używaj jej przynajmniej raz w tygodniu – nałóż na włosy od połowy ich długości aż po same końcówki i pozostaw na 5 minut, a następnie dokładnie opłucz włosy.

Krok 4 – Sięgnij po Serum i olejek 2w1 - ostateczny ratunek dla włosów

Uzupełnieniem pielęgnacji zniszczonych włosów będzie Serum i olejek 2w1 Regenerate Nourishment o podwójnej mocy serum i olejku. Olejek działa na powierzchni włosów, przywraca im zdrowy wygląd i sprawia, że stają się one lśniące. Serum natomiast wnika w głąb, wzmacniając bardzo zniszczone włosy i zapobiega ich rozdwajaniu. Włosy stają się silne* i pełne blasku. Możesz używać go po każdym myciu, aplikując na wilgotne włosy. Aby wzmocnić blask włosów i zredukować puszenie, sięgnij dodatkowo po jedną porcję w ciągu dnia.

*mniej złamań, w porównaniu do włosów niezniszczonych zabiegami chemicznymi, przy zastosowaniu szamponu bez składników kondycjonujących

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje