Poprzedni artykuł: Podcinanie włosów golarką - zdecydowałybyście się? Następny artykuł: Najgorsze wizyty u fryzjera. Traumatyczne przeżycia Wizażanek

5 genialnych produktów do pielęgnacji włosów za mniej niż 20 zł!

Każda z nas chciałaby mieć piękne, bujne i lśniące włosy. Pielęgnacja tego atrybutu kobiecości bywa jednak niezwykle czasochłonna i kosztowna. Jak dbać o swoje kosmyki, nie pozbywając się przy tym całej zawartości portfela?

Blogosfera oszalała na punkcie pielęgnacji włosów. Dziewczyny (określające się mianem „włosomaniaczek”) prześcigają się w podawaniu rozmaitych sposobów na poprawienie kondycji swojej fryzury, dbanie o skórę głowy oraz przyspieszenie wzrostu kosmyków. Wiele z nich poświęca długie godziny na skomplikowane (i nierzadko bardzo drogie) zabiegi. Efekty są imponujące, jednak nie oszukujmy się – nie każda z nas ma czas i ochotę na tak rozbudowaną pielęgnację. Jeśli i Ty marzysz o zachwycających, zdrowych pasmach, ale nie zamierzasz przepuścić na ten cel całej swojej pensji – ten ranking jest dla Ciebie.

Możesz tu znaleźć 5 drogeryjnych produktów, które pokochały zarówno blogerki, jak i Wizażanki. Ich niewątpliwym atutem jest cena – koszt żadnego z nich nie przekracza 20 zł! Sprawdź naszą galerię!

Zobacz także:  Porowatość włosów a odpowiednia pielęgnacja

Autor: Alicja Skibińska

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:08

Zobacz także

Nasze propozycje