Poprzedni artykuł: Jak przedłużyć kolor farbowanych włosów latem? Następny artykuł: 10 najładniejszych letnich ozdób na włosy

5 najmodniejszych fryzur na lato wg Pinteresta

Chociaż wśród ulubionych fryzur na lato triumfy święcą plażowe fale, po nadejściu upałów przeklinamy swoje długie włosy. Lato to w końcu doskonały moment na przećwiczenie przeróżnych upięć. Jeśli brakuje nam pomysłów na modne upięcia, możemy zainspirować się podpowiedziami użytkowniczek serwisu Pinterest.

Każdy, kto rozważa skrócenie włosów, a boi się, że straci przy tym możliwości ich stylizacji, powinien swoje obawy odłożyć na bok. Wszak plażowe fale można zrobić nawet z krótkich włosów, np. Plażowe fale na krótkich włosach.Gwiazdorskie inspiracje, a pixie cut, o ile dobrze wykonane, może wyglądać naprawdę bardzo kobieco. Jeśli jednak wolimy zrezygnować z drastycznej zmiany fryzury, pozostaje nam przetestować kolejne rodzaje koków i warkoczy. Tego typu uczesania, przynajmniej według serwisu Pinterest, to topowe rozwiązania na tegoroczne lato.

Wybór fryzury zależy nie tylko od długości włosów, ale i czasu, jaki możemy poświęcić na jej ułożenie. Poznajcie pięć propozycji modnych upięć na najnowszy sezon i sprawdźcie, w której fryzurze będziecie czuć się najlepiej.

Zobaczcie także:  Jak przedłużyć kolor farbowanych włosów latem?

Foto: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje