Poprzedni artykuł: Bezdotykowa lokówka do włosów to nasz must have! Za granicą już teraz... Następny artykuł: Oto najmodniejsza koloryzacja sezonu! Zainspirował ją popularny deser....

Stylizacja na gorąco nie musi szkodzić włosom. Przekonaj się sama!

Fryzury, , tagi: stylizacja włosów, Remington
Wydaje ci się, że wszystkie urządzenia do stylizacji włosów je niszczą? To znaczy, że nie wypróbowałaś jeszcze nowości od marki Remington!

Kobiety, które nie używają suszarki do włosów, z pewnością należą do mniejszości. Podobnie jest zresztą z prostownicą i lokówką – jeżeli nie na co dzień, to zdarza się nam sięgać po nie przy okazji tzw. „wielkich wyjść”. Nie ma w tym nic dziwnego – tego typu produkty ułatwiają stylizację i dają efekt, na jaki nie możemy liczyć używając samego grzebienia czy szczotki. Jednak niezależnie od tego, w jaki sposób i jakich urządzeń korzystamy, priorytetem w codziennej stylizacji powinno być dla nas bezpieczeństwo włosów. Z tego powodu na rynku pojawiła się seria Remington Advanced Colour Protect.

Stylizacji włosów z Remington Advanced Colour Protect

Bez względu na to, czy używamy jej tylko do suszenia, czy także podczas modelowania, korzystając z suszarki zawsze powinniśmy wybierać chłodny strumień powietrza, który nie ma negatywnego wpływu na strukturę włosa. Nowa suszarka marki Remington została wyposażona w smart czujnik Colour Protect, który zapewnia optymalną, właściwą dla danego użytkownika temperaturę, a w efekcie chroni włosy przed uszkodzeniami, a ich kolor przed blaknięciem. Tym, co odróżnia Advanced Colour Protect od innych suszarek, jest też pierścień – dzięki temu, że zawiera mikrocząsteczki odżywki z dodatkiem oleju Shea i filtrów UV, nawilża włosy i sprawia, ze wyglądają zdrowo.

suszarka Remington Advanced Colour Protect

Seria Remington Advanced Colour Protect obejmuje także prostownicę. Zastosowano wniej tę samą technologię ochrony koloru, co w suszarce, która troszczy się o kondycję włosów i przeciwdziała przedwczesnej utracie koloru w wyniki stylizacji na gorąco. Funkcja Colour Protect kontroluje temperaturę płytki zapobiegając w ten sposób jej przegrzaniu.

Dzięki prostownicy Remington dowolnie wymodelujemy włosy – możemy je idealnie wygładzić, a także upiąć w oryginalny sposób czy nawet wykonać delikatne, naturalne fale. Włosy są po jej użyciu pełne blasku, a innowacyjna powłoka ceramiczna z olejem Shea i filtrami UV troszczy się o to, aby efekt ten nie był pozorny i krótkotrwały.

prostownica Remington Advanced Colour Protect

Oprócz tego, wśród urządzeń Advanced Colour Protect znajdziemy też dwie lokówki – stożkową i z klipsem. Tak samo jak pozostałe produkty, posiadają inteligentny czujnik temperatury Colour Protect i powłokę ceramiczną z odżywką. To z kolei sprawia, że nie pozostawiają żadnych śladów działania wysokiej temperatury, za to przedłużają żytowność koloru i przywracają włosom naturalny, olśniewający blask.

lokówka Remington Wand Advanced Colour Protect

lokówka Remington Tong Advanced Colour Protect

Nowa linia Advanced Colour Protect od marki Remington jest idealna nie tylko dla tych z nas, które poddają się koloryzacji, ale każdej kobiecie, która lubi eksperymentować z fryzurami, a jednocześnie dba o stan swoich włosów.

Produktów szukaj w sieciach handlowych na terenie całego kraju i na stronie marki Remington.

materiał powstał we współpracy z marką Remington

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje