Poprzedni artykuł: Za karę obciął nastoletniej córce włosy "na chłopaka". Sprawą zajmuje... Następny artykuł: Za granicą ta maska do włosów wyprzedała się w kilka dni. Na szczęście...

Agnieszka Dygant zmieniła kolor włosów! 'Zwykle szatynkom nie jest dobrze w takim kolorze'

Takiej metamorfozy chyba nikt po Agnieszce Dygant się nie spodziewał! Aktorka radykalnie zmieniła fryzurę. Jak wam się podoba?

Pisząc "radykalnie", mamy na myśli naprawdę spektakularne zmiany. Bo Agnieszka Dygant postanowiła zrezygnować ze swoich charakterystycznych ciemnobrązowych włosów na rzecz... blondu. Tak wyglądała jeszcze do niedawna:

Agnieszka Dygant z blond włosami

Agnieszkę od lat znamy jako energiczną brunetkę z grzywką, ale zachowawcza do tej pory aktorka postanowiła zaszaleć. Niewinne refleksy na włosach w końcu przekonały ją do rozjaśnienia pasm na całej długości. Niedawno pochwaliła się zdjęciem z wizyty u fryzjera, ale wtedy jeszcze nie zdradziła, co zamierza zmienić.

Zobacz także:Telekamery 2018: Kiczowata Doda oraz fenomenalne stylizacje Wojciechowskiej i Dereszowskiej

Teraz już wiemy, jakie "szaleństwa" kryły się za opisem: "Miał być zwykły fryzjer, skończyło się lotem w kosmos" :). Nowy wizerunek aktorki najwyraźniej spodobał się jej fanom, bo pod najnowszym zdjęciem Dygant pojawiło się ponad 22 tysiące polubień, a liczba komentarzy stale rośnie. Jak na razie dobiła do 250.

- Super w blondzie! :) Spore zaskoczenie, bo zwykle szatynkom nie jest dobrze w takim kolorze.

- Bardzo korzystna zmiana, ale ładnemu we wszystkim ładnie.

- Zmiana na plus :).

- Młodo i świeżo fajnie. 

Myślicie, że Agnieszka Dygant dobrze wygląda w blondzie

Zdjęcie główne: Instagram.com/agnieszka_dygant_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 06:25

Zobacz także

Nasze propozycje