Poprzedni artykuł: Tonowanie włosów – jak zrobić to w domu? Następny artykuł: Panthenol na włosy działa cuda – jak stosować go w codziennej pielęgna...

Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy aż o 30 cm! Ale zmiana

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na naprawdę odważną metamorfozę. Efekt? Zachwycający!

Agnieszka Kaczorowska, podobnie jak Wiktoria Gąsiewska, Marina, czy Anna Wendzikowska, należy do tych gwiazd, które nie są zbyt skore do eksperymentowania ze swoim wyglądem. Mimo że gwiazda „Klanu” uwielbia bawić się modą, podążając za najnowszymi trendami, o tyle w kwestii fryzury zawsze pozostawała wierna swoim długim, lśniącym, naturalnym blond włosom, sięgającym niemal do połowy pleców.

Nic więc dziwnego, że najnowsza fryzura aktorki poruszyła jej fanów. Agnieszka skróciła swoje zachwycające pasma prawie o połowę, pozbywając się aż 30 cm włosów. Co za metamorfoza!

Agnieszka Kaczorowska ścięła włosy aż o 30 cm

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie Agnieszki Kaczorowskiej zawrzało. Gwiazda TVP pochwaliła się efektem swojej ostatniej wizyty u fryzjera. Jednak nie spodziewajmy się delikatnego wycieniowania pasm, czy podcięcia końcówek o zaledwie kilka centymetrów. Tym razem Kaczorowska postanowiła zaszaleć i skrócić pasma aż o 30 cm.

Aaaa! Zrobiłam to! Oto nowa Agnieszka Kaczorowska Pela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! – napisała na swoim Instagramie aktorka.

Okazuje się, że metamorfoza gwiazdy nie jest przypadkowa. Agnieszka Kaczorowska skróciła włosy w naprawdę szczytnym celu. Swoje ścięte pasma aktorka przekazała na Fundację Rak’n’Roll, zajmującą się tworzeniem peruk z naturalnych włosów dla kobiet, które straciły swoje pukle w wyniku chemioterapii.

30 cm włosów wysyłam dla Fundacji Rak’n’Roll – napisała Kaczorowska. A ubiegając wszystkie pytania... kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca – dodała.

Reakcja fanów aktorki była natychmiastowa.

Wow! Jaka zmiana! Pięknie wyglądasz. Wcześniej też oczywiście, ale teraz to petarda – napisała jedna z fanek.

Odważnie! Ale super wyglądasz – napisała inna.

Wyglądasz rewelacyjne w tej fryzurze – wtóruje kolejna.

My również jesteśmy zachwycone metamorfozą Agnieszki Kaczorowskiej. A co wy o niej sądzicie. Dobra zmiana?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 14:43

Nasze propozycje