Poprzedni artykuł: 12 powodów, żeby... zostać blondynką! Zobaczcie najpiękniejsze odcieni... Następny artykuł: Stylizacja paznokci, teraz także włosy... To najdziwniejszy trend, jak...

Odważna zmiana fryzury u Agnieszki Sienkiewicz. Jak aktorka wygląda w... platynowym blondzie?

Dziewczyny lubią... blond? Agnieszkę Sienkiewicz do tej pory kojarzymy z ciemnymi włosami. Czy diametralna zmiana koloru włosów to byłaby dobra decyzja?

Niedawno prezentowaliśmy Wam niezwykłą metamorfozę Doroty Gardias, która zdecydowała się na platynowy kolor włosów. Gwiazda jednak szybko zrezygnowała z tej zmiany i wróciła do ciemniejszej fryzury, co sądząc po komentarzach na Instagramie, ucieszyło jej fanów.

Jak widać, nie tylko pogodynka postanowiła sprawdzić, jak się prezentuje w bardzo jasnym kolorze włosów. Agnieszka Sienkiewicz, którą ostatnio możemy oglądać m.in. w serialu "Przyjaciółki", niedawno pochwaliła się zdjęciem z salonu fryzjerskiego, w którym to znacznie skróciła swoje włosy. To jednak nie koniec jej eksperymentów. Właśnie na swoim Instagramie pokazała się w... platynowym blondzie! Spokojnie, jest to jednak tylko peruka, w której występuje w warszawskim Teatrze Kwadrat w spektaklu "Medium".

Dzis i jutro straszymy z @ilocho w @teatr_kwadrat !!! #medium #halloween #duchy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Sienkiewicz (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Czy Waszym zdaniem aktorka powinna się zdecydować na zmianę koloru na platynowy blond, czy może jednak powinna zostać przy ciemnych włosach? 

Za oknem szaro buro to coś trzeba było pokombinować @wojewodastudio #haircut #najlepszyfryzjerwmiescie #lodz #zdolny #wariat @lalu_producent_odziezy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Sienkiewicz (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Polecamy Wam także nasz fanpage Wizaz.pl Włosy

Foto: Instagram

zdjęcia: ONS

Zobaczcie, jakie kosmetyki do ciemnych włosów polecają Wizażanki

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:15

Zobacz także

Nasze propozycje