Poprzedni artykuł: Do Lidla trafią gadżety do włosów "zaprojektowane" przez megagwiazdę.... Następny artykuł: Deynn wraca, ale... z dużo piękniejszymi włosami. Wiemy, jak poprawiła...

Agnieszka Sienkiewicz ofiarą Photoshopa. Co ci graficy jej zrobili?

Agnieszka Sienkiewicz padła ofiarą grafików... Tak przerobili jej zdjęcie, że sama z trudem się na nim rozpoznała.

Kiedy spojrzałyśmy na tę okładkę, pomyślałyśmy, że to pewnie jakaś stara gazeta ze składu makulatury. Tymczasem okazuje się, że to najnowszy numer "Program TV" z gwiazdą"Przyjaciółek" na okładce. Szkoda, że Agnieszka Sienkiewicz nie przypomina siebie... Graficy przerobili jej fryzurę na wzór tych z lat 80. i 90. Aktorka próbowała obrócić całą sytuację w żart, ale z pewnością nie jest jej do śmiechu...

Agnieszka Sienkiewicz ofiarą Photoshopa

Graficy chyba za bardzo wzięli sobie do serca fakt, że gwiazda jest ambasadorką produktów Karabione. To suplementy diety, które pomogły Agnieszce Sienkiewicz odzyskać gęste włosy po ciąży. Rzeczywiście, suplementy to istotny krok w dbaniu o kondycję włosów. Ale raczej trudno nam uwierzyć, że suplementy pozwoliłyby wyhodować aktorce aż taki (ekhm, przepraszamy) hełm.

Ogromnych rozmiarów tapir na głowie Agnieszki Sienkiewicz to niestety wymysł grafików. Nie wspominając już o aureoli wokół włosów, która została dodana tylko po to, aby rozmyć krawędzie pasm. Niestety, mimo wysiłków nie udało się stworzyć naturalnego efektu.

Jakby ktoś pytał, chwalę się okładką. Dobrze, że podpisali, bo mogłabym nie zauważyć, że jest "fejm". Ja wiem, że jestem ambasadorką produktów na wzmocnienie włosów, ale ciut graficy się zagalopowali, nie sądzicie? - napisała aktorka na Instagramie.

Musimy przyznać, że to nawet nie jest kwestia lekkiego zagalopowania się. Aż tak nierealne przerabianie zdjęć budzi jak widać niesmak nie tylko u czytelników, ale i bezpośrednio u osób przedstawionych na okładce. Zdjęcie wywołało rozbawienie także wśród komentujących na Instagramie:

- Fryzura taka trochę retro.

- O matko, poniosło ich troszeczkę.

- Bardzo się zagalopowali. Chyba nie widzą przesady.

- Poszli po całości. Na bogato z tą fryzurą.

Myślicie, że graficy przesadzili czy podoba wam się Agnieszka Sienkiewicz z taką bujną fryzurą?

Twoje włosy potrzebują odżywienia? Kup odżywkę lub maskę na stronie Notino kupony rabatowe.

Zdjęcie główne: Instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2019, 05:29

Nasze propozycje