Poprzedni artykuł: Dredy - to musisz wiedzieć, zanim się na nie zdecydujesz Następny artykuł: Olejki do włosów - jaki dla włosów wysokoporowatych i niskoporowatych?

Akcesoria do włosów z Lidla. Co kupić?

Urządzenia do stylizacji włosów ponownie trafiły do Lidla. Tym razem sygnowane są nazwiskiej wielkiej gwiazdy muzyki.

W tym roku dyskont postanowił zrobić akcję promocyjną podobną do tej sprzed roku. W okresie przedświątecznym do sprzedaży trafią atrakcyne gadżety dla kobiet. W nowej gazetce promocyjnej Lidla znajdziecie akcesoria do stylizacji włosów. Wszystkie można kupić w dniach 9.12-17.12. Będą dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online. 

Urządzenia do stylizacji włosów z Lidla

W Lidlu co jakiś czas pojawiają się różnego rodzaju akcesoria do włosów marki Silver Crest. To rodzima marka dyskontu, która ma za sobą nawet współpracę z taką gwiazdą jak Christina Aguilera. Urządzenia do stylizacji sygnowane nazwiskiem znanej gwiazdy po raz pierwszy trafiły do sprzedaży w grudniu 2018 roku. Część z nich udało nam się przetestować. Produkty wyglądały na eleganckie, bardzo porządne, a przede wszystkim były wyjątkowo niedrogie. Teraz znowu można je kupić w Lidlu!

Design nie został zmieniony i mamy wrażenie, że zdjęcia reklamowe również pochodzą z zeszłorocznej kampanii. Dodano jednak kilka szczotek, które zdecydowanie przydadzą się podczas porannej stylizacji włosów.

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji z Lidla 

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji z Lidla

Zdjęcie: Materiały prasowe

Urządzenie zawiera siedem wymiennych końcówek, które podłącza się do jednej rączki. W zestawie znajdziemy prostownicę, karbownicę, lokówkę dużą, lokówkę małą, lokówkę płaską, nakładkę spiralną, nakładkę szczotkową. Wszystkie akcesoria zostały wykonane w systemie Easy Lock, czyli takim, który ułatwia ich łatwą wymianę. Mają także ceramiczno-keratynową powłokę, która zapobiega paleniu włosów.

Urządzenie wyłącza się również samo po dłuższym czasie nieużywania. Ułatwieniem podczas stylizowania włosów jest na pewno przegub obrotowy, które obraca się wokół własnej osi. Jest też specjalne uszko do zawieszenia na uchwycie. Ile kosztuje tyle udogodnień? Cena wynosi 79,90 zł.

Falownica do włosów z Lidla

Falownica do włosów z Lidla

Zdjęcie: Materiały prasowe

To urządzenie ma jeszcze więcej funkcji. Oprócz uszka do zawieszenia, obrotowego przegubu oraz automatycznego wyłączania zawiera taką samą powłokę ceramiczno-keratynową. Na rączce znajduje się wyświetlacz LED, który komunikuje gotowość urządzenia do pracy. Temperaturę można dostosować do rodzaju włosów - falownica ma pięć ustawień od 100 do 180 stopni. Trzy elementy grzejne bardzo dobrze dopasowują się do pasma włosów i okalają je, tworząc fale. Urządzenie zostało także wyposażone w regulowany rozmiar elementów grzejnych. Za te wszystko udogodnienia trzeba zapłacić 89,90 zł.

Obrotowa lokówkosuszarka i lokówkosuszarka z Lidla

Obrotowa lokówkosuszarka i lokówkosuszarka z Lidla

Zdjęcie: Materiały prasowe

Cena obrotowej lokówkosuszarki wynosi 99 zł, a zwykłej lokówkosuszarki 59,90zł. Oba są warte tej kwoty i w gruncie rzeczy nie różnią się od siebie bardzo. Z ich pomocą można łatwo wystylizować loki i fale. Posiadają po dwie wymienne nakładki - jedna z nich ma powłokę ceramiczno-keratynową. W przypadku obrotowego modelu, przyciskami możemy regulować czy nakłada wiruje w prawo czy w lewo. Oba urządzenia mają też funkcję zimnego powietrza oraz jonizacji. Ta druga jest szczególnie ważna, ponieważ zapobiega puszeniu się włosów. Do wyboru mamy również dwa stopnie grzania i nadmuchu. Nie trzeba się też obawiać o to, że lokówkosuszarka w tradycyjnej obrotowej wersji przegrzeją się. Mają funkcjonalność, która automatycznie je wyłącza po jakimś czasie nieużywania.

Suszarka do włosów z Lidla

Suszarka do włosów z Lidla

Zdjęcie: Materiały prasowe

Dobra suszarka powinna mieć co najmniej moc 2000W. I ta ten wymóg spełnia, a przy okazji nie kosztuje fortuny tylko 69,90 zł. Jak wiele innych wysokopółkowych suszarek ma trzy poziomy ogrzewania oraz dwa poziomy wentylatorów. Powłoka z keratyny zapewnia gładkie i elastyczne włosy oraz nadaje im połysku. Suszarka została wzbogacona o technologię jonową, która redukuje ładunki elektrostatyczne. Kratka wylotowa została stworzona na bazie ceramiki oraz keraytyny. Do urządzenia dołączone są też dwie nakładki - wąska profesjonalna oraz dyfuzor objętościowy do loków. 

Szczotka prostująca z Lidla

Szczotka prostująca z Lidla

Zdjęcie: Materiały prasowe

To najtańsze z dostępnych urządzeń, ale też najbardziej pożądane przez kobiety. Kosztuje 59,90 zł i ma wiele udogodnień. Powłoka keratynowa zapewnia aksamitnie miękkie oraz elastyczne włosy. Gwarantuje również połysk. Gładkość można osiągnąć już za jednym pociągnięciem. Temperaturę można regulować i dzięki temu również dopasować do każdego rodzaju włosów. Szczotka posiada również funkcję jonizacji, która jest nieoceniona w walce z puszącymi i elektryzującymi się włosami. Urządzenie automatycznie wyłącza się po dłuższej chwili nieużywania, a na ekranie LED wyświetla się komunikat o gotowości do działania.

Używałyście kiedyś urządzeń do stylizacji włosów z Lidla? Dajcie nam znać, jak wasze wrażenia! :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2020, 16:33

Nasze propozycje