Poprzedni artykuł: Najlepsze sposoby na ochronę włosów latem. Poznaj nasze triki! Następny artykuł: Beata Kozidrak już nie ma długich włosów?! Aż trudno uwierzyć w tę met...

Alżbeta przeszła operację mózgu, a teraz zdecydowała się na totalną metamorfozę

Fryzury, , tagi: krótka fryzura, Alżbeta Lenska
Po bardzo poważnej operacji Alżbeta Lenska zaczyna życie od nowa. Po jej uśmiechu widać, że ta metamorfoza była jej potrzebna.

Znana między innymi z ról w serialach "Pierwsza miłość", "Plebania" i "Przyjaciółki" aktorka miała wylew krwi do mózgu. Jej dramatyczne do niedawna chwile śledziła cała Polska. I cała Polska trzymała również kciuki, aby operacja przebiegła pomyślnie.

Kiedy wszystko wreszcie zaczęło się układać i wracać do normy, Alżbeta zdecydowała się opowiedzieć na Instagramie, co czuła, kiedy tętniak w jej głowie pękł. Teraz postanowiła raz na zawsze odciąć się od tych złych chwil i przeszła naprawdę niezwykłą metamorfozę.

Alżbeta Lenska zgoliła włosy po operacji mózgu

Na zdjęciach ze szpitala, które aktorka zamieszczała u siebie na Instagramie widać, że ma zgolony tylko fragment włosów tuż przy twarzy oraz jednym uchu, gdzie obecnie widać ogromną bliznę. Pozbycie się włosów jest niezbędne w przypadku operacji mózgu. Zdecydowała się raz na zawsze odciąć od wspomnień sprzed kilku tygodni i zgoliła resztę!

Zdjęcie nowej fryzury pojawiło się oczywiście na Instagramie, ale Alżbeta nie rozwodziła się nad tym zbyt długo. W zamian za to postanowiła poinformować fanów, że właśnie ma za sobą pierwszy osobisty projekt. Oznaczyła przy tym Grażynę Gudejko, która jest fotografem. Teraz możemy się tylko domyślać, że prawdopodobnie chodzi o jakąś sesję zdjęciową, w której Lenska brała udział lub ją współtworzyła.

Udało się. Mój pierwszy w życiu osobisty projekt zaliczony! Mam nadzieję podzielić się z Wami materiałem jak najszybciej. Za to dziele się dziś tym jak się skończył...welcome nowa fryzuro. Co myślicie? - napisała Alżbeta Lenska pod zdjęciem.

Naszym zdaniem nowa fryzura nie odjęła aktorce uroku, a wręcz jej go dodała. W końcu wiele gwiazd decyduje się teraz na bardzo krótką fryzurę - na przykład Katarzyna Warnke. Fani również cieszą się z podjętej przez aktorkę decyzji. Co pisali w komentarzach?

- Piękna kobieta w każdej fryzurze wyglada zjawiskowo

- Piękna dusza nie potrzebuje długich włosów.... Jest Pani mądra i piękną kobietą

- Nieważne czy długie czy krótkie... Zawsze wyglądasz pięknie

- Kochana, Ty będziesz w każdej wyglądać pięknie! 

Poza wszystkim zalecamy inspirowanie się tak optymistycznym podejściem do życia, bo szkoda tracić czas na smutki :).

Zdjęcie główne: Instagram.com/betalenska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 03:49

Zobacz także

Nasze propozycje