Poprzedni artykuł: Takie grzywki nosiłyśmy... 20 lat temu. Nowa wersja was zachwyci! Następny artykuł: Bezdotykowa lokówka do włosów to nasz must have! Za granicą już teraz...

Aneta Zając już nie jest blondynką?! Gwiazda pokazała się brązowych włosach

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów, aneta zając
Czy Aneta Zając przefarbowała się na brąz? Fani spekulują na Instagramie na temat jej metamorfozy.

Na brak obowiązków Aneta Zając na pewno nie narzeka. Nic dziwnego, że wreszcie postanowiła również zrobić coś dla siebie. Niedawno opowiadała o swojej nowej diecie, a teraz zaskoczyła metamorfozą. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Aneta Zając jest brunetką?

Aneta Zając to jedna z najbardziej sympatycznych, a przez to też ulubionych gwiazd w polskim show-biznesie. Gwiazda "Pierwszej miłości" od lat farbuje włosy na blond i prawdę mówiąc nic nie zapowiadało aż tak spektakularnej zmiany. Czyżby wreszcie postanowiła wrócić do bardziej naturalnego koloru?

Fani natychmiast zaczęli komplementować aktorkę. Według nich zarówno w jasnych, jak i ciemnych włosach Zając wygląda bardzo atrakcyjnie. Nowy odcień sprawia podobno, że jej pięknie oczy stały się bardziej niebieskie

- Szczerze na prawdę ładnie w tym brązie, teraz oczy niebieskie wydają się wyraźniejsze. 

- Do twarzy ci w tym kolorze.

Jak Aneta Zając wygląda w brązie? 

Aktorka już raz nabrała fanów na metamorfozę. Wtedy przerobiła zdjęcie w programie graficznym i zrobiła sobie czerwone włosy! Czy tym razem to również jakaś sztuczka?

Naszym zdaniem nowa fryzura Anety Zając, to może być zwykłe złudzenie, które powstało na skutek związania włosów w kucyka. Jako, że aktorka ma przedłużony odrost, zaczesanie ich wszystkich do tyłu powoduje, że zostaje on o wiele bardziej wyeksponowany. Na zdjęciu widać dosłownie kilka jasnych pasemek, które mogą świadczyć o tym, że Aneta Zając nadal jest blondynką. Czekamy na wyjaśnienie zagadki ;)

A waszym zdaniem, w jakim kolorze wygląda lepiej? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/anette.zajac

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:22

Zobacz także

Nasze propozycje