Poprzedni artykuł: Największa rewolucja w pielęgnacji? Według ekspertów to ten sposób na... Następny artykuł: Czy to idealna fryzura na lato? Jest elegancka i nawet nie musisz jej...

Szokujący kolor włosów Anety Zając. Co za metamorfoza!

Fryzury, , tagi: metamorfozy gwiazd, aneta zając
Aneta Zając wybrała się do popularnego w show-biznesie fryzjera Piotra Postka. Po wizycie opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie.

Aneta Zając znana jest z raczej konserwatywnego wizerunku - ta sama fryzura od lat, dziewczęce sukienki, lekki makijaż... Widać jednak, że aktorce znudził się własny image i zapragnęła eksperymentów. Po wizycie w atelier Piotra Postka zamieściła na Instagramie zdjęcie we fryzurze, której na pewno byśmy się po niej nie spodziewali (podobnie szokująca była dla nas ostatnia przemiana Małgorzaty Kożuchowskiej).

Aneta Zając z czerwonymi włosami

Nowe zdjęcie na Instagramie Zając zebrało ponad 11 tys. lajków. Wszystko za sprawą bardzo odważnej metamorfozy - aktorkę oglądamy z ogniście czerwonymi włosami. "Hmm... #rudyrydz miłego wieczoru Kochani" - czytamy w opisie.

W komentarzach Aneta Zając żartuje, że totalna metamorfoza to gest poparcia dla polskiej reprezentacji, która jak dotąd słabo radzi sobie na mundialu i w niedzielę gra mecz o wszystko. Choć kolor, który wybrała może wydawać się szokujący i nie jesteśmy pewni, czy pasuje Anecie, fanki aktorki są zdecydowanie na TAK:

O boziu jak pięknie!!!!

Tobie nawet w czerwonych włosach jest dobrze

Super tak trzymaj te blondy są takie nudne;)))

Problem w tym, że aktorka trochę oszukała swoich obserwatorów. Jeśli przyjrzymy się dokładnie, widać, że zdjęcie jest mocno "podkręcone". Instagramowe filtry to nie wszystko - żywą czerwień na włosach Zając domalowała! Nowym sposobem na modny kolor na chwilę jest makijaż włosów, ale w tym wypadku użyto jednej z aplikacji pozwalających wirtualnie wypróbować różne kolory.

Na profilu Piotra Postka możemy zobaczyć oryginał zdjęcia, na którym widać, że... znowu nic się nie zmieniło. Aneta Zając prawdopodobnie przyszła tylko podciąć końcówki:

Trzeba przyznać, że aktorka miała dobry pomysł - dzięki oszukanemu farbowaniu zebrała setki komplementów. Tylko czy to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi?

Jak myślicie, czy Aneta Zając powinna posłuchać fanek i porzucić "nudny blond" na rzecz bardziej odważnego koloru?

Zdjęcie główne: Instagram

Zobacz także: Fryzjer pokazał, jak rozjaśnienie włosów odmieniło jego klientki. W blondzie zawsze lepiej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:51

Zobacz także

Nasze propozycje