Poprzedni artykuł: Melania Trump przefarbowała włosy! Pierwsza Dama Ameryki jest blondynk... Następny artykuł: Wizażanki oceniły kosmetyki Garnier Botanic Therapy. Poznaj wyniki tes...

Aneta Zając przeszła metamorfozę! Na nowych zdjęciach wygląda olśniewająco

Fryzury, , tagi: aneta zając, okazje
Końcówka 2018 roku zdecydowanie należy do Anety Zając! Aktorka "Pierwszej miłości" nie tylko schudła, ale zmieniła też fryzurę.

Mimo że w życiu prywatnym Anety Zając pojawiało się sporo zawirowań (rozwód z Mikołajem Krawczykiem był sporym ciosem), aktorka deklarowała niedawno, że jest zakochana. Gwiazda spotyka się z byłym partnerem Anny Wendzikowskiej – Patrykiem Ignaczakiem. Czyżby nowa miłość popchnęła ją do zmian?

Aneta Zając przeszła metamorfozę

Nie ma co ukrywać - Aneta Zając to jedna z najbardziej lubianych aktorek. Sympatię zaskarbiła sobie głównie dzięki roli w "Pierwszej miłości". Ponadto jest również pasjonatką gotowania. Założyła bloga kulinarnego, który jest dla niej kolejnym łącznikiem z fanami. Niedawno gwiazda deklarowała, że przechodzi na dietę dopasowaną do je problemów zdrowotnych. Już teraz widać pierwsze efekty. Aneta Zając jest zupełnie odmieniona!

Choroba Hashimoto, z którą zmagają się również Karolina Szostak czy Kinga Rusin, sprawiła, że waga wskazywała kilka nadprogramowych kilogramów, których Aneta Zając usilnie starała się pozbyć. Jak widać, stosowana przez nią dieta przynosi efekty. Różnica jest szczególnie widoczna na twarzy.

Fani aktorki nie mogą przestać się zachwycać:

Studniówkowa nastka

Wygląda Pani na tym zdjęciu tak młodo jakby co dopiero zeszła Pani z planu "Plebanii".

A cóż to za Marilyn Monroe się do nas uśmiecha? - czytamy w komentarzach.

Na najnowszym zdjęciu, które aktorka dodała na Instagram, w oczy rzuca się również nowa fryzura. Niedawno media spekulowały, że przefarbowała się na dużo ciemniejszy blond, ale to było tylko złudzenie. Tym razem jednak naprawdę zrobiła coś z włosami. Pasma są bardziej postrzępione. Myślicie, że to dla niej korzystna zmiana?

Zdjęcie główne: Instagram.com/aneta_zajac_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:26

Zobacz także

Nasze propozycje