Poprzedni artykuł: Miodowy blask na brązowych włosach. Koloryzacja Hot Toddy pomoże ci uz... Następny artykuł: Takiej metody tuszowania odrostów jeszcze nie było! I nie chodzi o spr...

Ania Starmach przefarbowała się na... karmelowy blond!

Fryzury, , tagi: Anna Starmach
Anna Starmach w blond włosach?! Takiej metamorfozy nie spodziewałyśmy się po niej :).

Anna Starmach blondynką! Dlaczego teraz podjęła decyzję o farbowaniu? Podczas gdy inne gwiazdy (na przykład Dominika Gawęda) dawno mają za sobą pierwsze farbowanie włosów, Ania Starmach dopiero teraz zdecydowała się na pierwszą taką metamorfozę. Ale czy pasuje do niej tak jasny kolor?

Nowa fryzura Ani Starmach

Za metamorfozę Ani odpowiada jeden z ulubionych stylistów gwiazd - Łukasz Urbański. Zajmuje się włosami między innymi Agnieszki Woźniak-Starak, Joanny Krupy czy Mai Ostaszewskiej

"Całe życie byłam brunetką, aż do dziś!" - skomentowała jurorka programu "Masterchef".

Odkąd Starmach stała się sławna, nie przypominamy sobie, aby przechodziła spektakularne metamorfozy włosowe. Trzymała się raczej jednej długości włosów oraz była wierna ich naturalnemu kolorowi. Tak pięknego odcienia ciemnej czekolady mogła jej pozazdrościć niejedna kobieta. Jej włosy zawsze były bardzo zadbane, zdrowe i wypielęgnowane.

Przyszedł jednak czas na zmiany! Ania postanowiła na dwukolorową koloryzację. Główny odcień to karmelowy blond, który został nałożony na większą część włosów. Przy skórze głowy pozostał naturalny odcień. Dzięki temu Starmach nie będzie musiała walczyć z  odrostem. Przeciągnięcie jaśniejszej farby spowodowały natualny efekt gradientu, który jest niemalże niewidoczny.

Fani nie kryli zachwytu i w komentarzach chwalili metamorfozę Ani Starmach. Co pisali?

- Pani Aniu bardzo korzystna zmiana, odejmuje parę latek.

- Ładnemu we wszystkim ładnie.

- Pięknie i jak zwykle cudowny uśmiech.

To prawda, pięknego uśmiechu nie możemy jej odmówić nigdy! Naszym zdaniem w nowym kolorze włosów wygląda fenomenalnie. Myślicie, że tak jasny kolor pasuje Ani? :)

Zdjęcie: Facebook; Facebook

Zdjęcie główne: Facebook.com/AnnaStarmachOfficial

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:26

Zobacz także

Nasze propozycje