Poprzedni artykuł: Marietta Fiedor z "Love Island" drastycznie skróciła włosy! Następny artykuł: Aneta Zając zmieniła fryzurę! Takiej metamorfozy nikt się po niej nie...

Ależ zmiana! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" drastycznie skróciła włosy

Fryzury, , tagi: Ślub od pierwszego wejrzenia
Po długich do pasa włosach Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ma śladu! Reakcja męża na jej metamorfozę jest bardzo zabawna.

Jako zawodowa tancerka, Anita bardzo często poddaje się wielu metamorfozom. W końcu na parkiecie liczy się nie tylko ekstrawagancki strój, ale również sceniczny makijaż oraz fryzura. W tym wszystkim to właśnie włosy są jej ogromnym atutem. Długie do pasa blond pasma wyglądają na starannie wypielęgnowane, grube i zdrowe. Anita podjęła jednak zaskakującą decyzję i postanowiła je skrócić.

Tę drastyczną zmianę zdecydował się skomentować nawet jej mąż. I pomyśleć, że zwykłe obcięcie włosów może wywołać tyle emocji... :) 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę

Anita i Adrian to jedna z niewielu par, której związek przetrwał po zakończeniu emisji drugiego sezonu tego kontrowersyjnego programu. Mimo że początkowo byli do siebie sceptycznie nastawieni, z czasem zrodziło się między nimi uczucie. Ceremonia w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" z pewnością nie należała do ich wymarzonych, więc zorganizowali kolejną i tym razem już na własnych zasadach. Później para poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka i w czerwcu 2019 roku powitali na świecie syna, Jerzego

Ich losy nie są obojętne fanom, którzy bacznie obserwują tę dwójkę i reagują na najmniejszą zmianę w ich życiu. A że młodzi rodzice są bardzo aktywni na Instagramie, sami dostarczają obserwatorom tematów do rozmów. Ostatnio Anita pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w bardzo krótkich włosach i grzywce. Pasma sięgają do jej żuchwy i mają modne dla lat 80. ubiegłego wieku wywinięcia. Grzywka z kolei zasłania brwi, co również jest obecnie jedną z trendujących w salonach fryzjerskich propozycji.

W komentarzach aż zawrzało, ale uspokajamy wszystkich fanów długich włosów Anity - ta krótka fryzura to najpewniej peruka. Patrząc na oznaczenie miejsca, czyli Krakowskie Teatr VARIETE, nietrudno się domyślić, że to prawdopodobnie tylko charakteryzacja. Poza tym Anitą zajął się znany fryzjer, Łukasz Darlak.

Był odpowiedzialny także za nową fryzurę Basi Kurdej-Szatan, a ta przecież również okazała się peruką. Trzeba przyznać, że Łukasz zna się na tym jak mało kto, bo jego prace wyglądają naprawdę realistycznie. Fani jednak twierdzą, że taka zmiana byłaby naprawdę korzystna dla Anity - według nich krótkie cięcie dodało jej pazura.

Do dyskusji w komentarzach włączył się również mąż Anity. W żartobliwy sposób dał żonie do zrozumienia, że woli ją w dłuższych włosach:

No fu***in way! Wystarczy, że jedno z małżonków ma krótkie włosy - napisał.

Myślicie, że Anita powinna zafundować sobie taką metamorfozę naprawdę? :) 

Zdjęcie główne: Instagram.com/anitaczylija

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:26

Nasze propozycje