Poprzedni artykuł: Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Drastyczne cięcie zupełnie ją od... Następny artykuł: Konkurs: Wygraj lokówkę automatyczną Philips StyleCare Prestige i zach...

Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę! 'Kolor, rzecz ważna'

Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie efektami wizyty u fryzjera - jak teraz wygląda?

Anna Kalczyńska ma nową fryzurę! Gwiazda postanowiła odświeżyć swój wizerunek i wprowadzić pewne modyfikacje. Udany efekt?

Anna Kalczyńska zmieniła fryzurę

W ciągu ostatnich miesięcy dziennikarka konsekwentnie trzymała się fryzury, na którą zdecydowała się jeszcze w styczniu - odkąd pożegnała długie włosy, blond bob stał się jej znakiem rozpoznawczym. Jednak zbliżające się Święta najwyraźniej zachęcają do zmian i drobnych eksperymentów - gwiazda odwiedziła salon fryzjerski, a rezultatami pochwaliła się na Instagramie

Anna lekko podcięła pasma i odświeżyła kolor. Najwyraźniej zrobiła sobie delikatne pasemka - w jej włosach połyskują refleksy w różnych odcieniach blondu. Choć zmiana pozornie wydaje się niewielka, dała bardzo widoczny rezultat - fryzura Anny nabrała świeżości i lekkości, a dziennikarka wygląda rewelacyjnie. Pod zdjęciem napisała: "Kolor, rzecz ważna. Można być blondynką albo Blondynką, bo życie ma wiele odcieni".

Co na to fani? Są zachwyceni! Na Instagramie Anny pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy: "Pięknie pani Aniu, jak zawsze po prostu bosko!", "Świetny odcień", "Ale ładnie pani wygląda!". Przychylamy się do tych opinii i podziwiamy nową fryzurę gwiazdy - jest wyjątkowo udana :)

Zobacz też: 4 rzeczy, których fryzjer nigdy nie powinien zrobić

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:26

Zobacz także

Nasze propozycje